Məzmuna keç

FinalBid / Copart + IAAI

2021 Audi RS Q8 hərrac nəticələri: son təkliflər və satış tarixçəsi

FinalBid 2021 Audi RS Q8 üçün 55 başa çatmış Copart və IAAI hərracını saxlayır. Qeydə alınmış 51 USD son təklif üzrə median satış qiyməti 40.000 US$ təşkil edir. Bu avtomobillərin əksəriyyəti ön hissə ilə satılıb. Təsdiqlənmiş 27 odometr göstəricisinin yarısı 41.655 mil-dan yuxarıdır. Arxivdəki ən köhnə hərrac 20 iyl 2021-də, ən yenisi isə 8 okt 2026-də bağlanıb. Copart və IAAI-də 2021 Audi RS Q8 üçün hərrac nəticələri. Aşağıdakı hər satılmış lot son təklifi onu izah edən zədə, odometr və sənədlə birlikdə göstərir, beləcə orta rəqəmi təxmin etmək əvəzinə konkret 2021 Audi RS Q8-in satış qiymətləri aralığında harada yerləşdiyini görürsünüz.

Son təklif VIN Copart IAAI
2021 Audi RS Q8
Satılıb

2021 Audi RS Q8

Copart 65565735 WU1ARBF19MD005771

Ön hissə · 17.608 mil · Newburgh, NY, USA

Salvage sənədi · Açarlar 7 avq 2025

Hərrac nəticələri bir baxışda

Qeydə alınmış hərraclar
55
Qeydə alınmış son təkliflər
51
Median son təklif 51 hərrac üzrə
40.000 US$
Orta son təklif 51 hərrac üzrə
39.515 US$
Son təkliflərin əksəriyyətinin düşdüyü aralıq
30.750 US$ – 45.625 US$
Ən aşağı / ən yüksək son təklif
5.400 US$ / 79.000 US$
Median odometr 27 hərrac üzrə
41.655 mil
Açarla satılıb
96%
Copart / IAAI
82% / 18%
Hərrac tarixləri
20 iyl 2021 – 8 okt 2026

Satış zamanı qeydə alınmış zədə

  • Ön hissə 47%
  • Su/daşqın 11%
  • Yan tərəf 11%

Son ən yaxşı nəticələr

Son satışlar arasında ən yüksək yekun təkliflər.

Tarix Avtomobil Zərər Son təklif
1 okt 2026 2021 Audi RS Q8 Ön hissə 46.000 US$
8 okt 2026 2021 Audi RS Q8 Mexaniki 31.000 US$
5 okt 2026 2021 Audi RS Q8 Ön hissə 26.500 US$

Hərrac arxivi üzrə tez-tez verilən suallar

2021 Audi RS Q8 üçün nə qədər hərrac tarixçəsi var?

55 başa çatmış Copart və IAAI hərracı, satış tarixləri 20 iyl 2021 – 8 okt 2026 arasında.

2021 Audi RS Q8 üçün hərracda orta son təklif nə qədərdir?

Qeydə alınmış 51 USD satış üzrə median son təklif 40.000 US$ təşkil edir, hər iki ucdakı kənar dəyərlər isə ortanı 39.515 US$-a çəkir.

2021 Audi RS Q8 hərrac lotlarının əksəriyyəti hansı zədəni daşıyır?

ön hissə öndədir — hərracların 47%-ində; satış qiymətləri aralığının aşağı hissəsini oxumazdan əvvəl bilinməlidir.

2021 Audi RS Q8 avtomobilləri hərracda satılarkən nə qədər yürüşə malik olur?

Təsdiqlənmiş 27 odometr göstəricisinin yarısı 41.655 mil-dan yuxarı, yarısı isə aşağıdır.

2021 Audi RS Q8 hərracda neçəyə satılır?

Burada sadalanan hərrac nəticələri cavabdır — hər 2021 Audi RS Q8 lotunun öz son təklifi var. Bir rəqəmə güvənmək əvəzinə aralığı oxuyun və avtomobilinizi onun içində yerləşdirin.

2021 Audi RS Q8-in son təklifini aralığın dibinə nə itələyir?

Su və yanğın itkiləri, açarların olmaması, açılmış hava yastıqları və işarələnmiş sənəd. Bunlardan istənilən ikisi birlikdə adətən qeyri-adi aşağı görünən satış qiymətini izah edir.

Hərracdan kənar VIN tarixçəsi

Son təklifin arxasına baxın: 2021 Audi RS Q8

Sənəd işarələri, qəza bildirişləri və odometr qeydləri: istənilən hərrac lotunun arxasındakı VIN tarixçəsi.

VIN tarixçəsi nümunəsi →