Անցնել բովանդակությանը

FinalBid / Copart + IAAI

BMW M4 աճուրդների արդյունքներ․ վերջնական հայտեր Copart-ում և IAAI-ում

FinalBid-ը պահում է 2 978 ավարտված Copart և IAAI աճուրդ BMW M4-ի համար։ 2 769 գրանցված USD վերջնական հայտերի հիման վրա մեդիան վաճառքի գինը 18 800 $ է։ Այդ մեքենաների մեծ մասը վաճառվել է «առջևի մաս» վնասով։ 1 529 ստուգված վազքի ցուցմունքների կեսը գերազանցում է 48 657 մղոն-ը։ Արխիվի ամենահին աճուրդը փակվել է 4 հնս 2019 թ.-ին, ամենանորը՝ 18 հկտ 2026 թ.-ին։ BMW M4 աճուրդների արխիվ․ ինչքանով է այն իրականում վաճառվում Copart-ում և IAAI-ում՝ լոտ առ լոտ։ Ստորև բերված վերջնական հայտերն ավարտված աճուրդներից են, ուստի ցույց են տալիս, թե ինչին են գնորդները համաձայնել, ոչ թե ինչ են վաճառողները հուսացել — իսկ վաճառքի պատմությունն ըստ թողարկման տարիների ցույց է տալիս, թե որտեղ է BMW M4-ը դադարում արժեզրկվել։

19 900 $
Վերջնական հայտի մեդիանը
13 763 $–32 688 $
Միջին կեսը
41 900 $
Վերին 10%-ը սկսած
76 500 $
Ամենաբարձրը
2015 BMW M4
Վաճառված
10 000 $

2015 BMW M4

Copart 70417556 WBS3U9C51FP967139

Առջևի մաս · 83 063 մղոն · Indianapolis, IN, USA

Salvage տայթլ · Բանալիներ 16 հկտ 2026 թ.
2017 BMW M4
Վաճառված
12 000 $

2017 BMW M4

Copart 68208436 WBS3U9C57HP970825

Առջևի մաս · 99 985 մղոն · West Palm Beach, FL, U...

Մաքուր տայթլ · Բանալիներ 13 հկտ 2026 թ.
2018 BMW M4
Վաճառված
18 500 $

2018 BMW M4

Copart 56762636 WBS4Y9C54JAG66646

Առջևի մաս · 66 356 մղոն · West Palm Beach, FL, U...

Salvage տայթլ · Բանալիներ 8 հկտ 2026 թ.

Գնային ինդեքս

Վերջնական հայտի մեդիանն ըստ ամիսների (գիծ) և վաճառքների քանակը (սյուներ), վերջին 12 ամիս։

16 900 $ 19 400 $ 21 900 $ 24 400 $ հկտ նմբ դկտ հնվ փտր մրտ ապր մյս հնս հլս օգս սպտ հկտ 18 500 $

Վերջնական հայտն ըստ մոդելի տարվա

Մոդելի տարի Վաճառված Վերջնական հայտի մեդիանը
2026 56
43 250 $
2025 94
40 000 $
2024 100
35 250 $
2023 80
30 938 $
2022 106
30 250 $
2021 54
27 000 $
2020 52
21 650 $
2019 36
18 825 $
2018 92
16 063 $
2017 54
15 750 $
2016 133
13 900 $
2015 231
12 900 $

Ուր են գնում

Հաղթող հայտի գնորդի երկիրը՝ մեդիան գնով և մոդելի տարով, որ գնում է յուրաքանչյուր շուկա։ Մասնաբաժիններ 875 վաճառքից՝ հայտնի գնորդի երկրով։

Գնորդի երկիր Մասնաբաժին Վերջնական հայտի մեդիանը Մոդելի տարվա մեդիան
Միացյալ Նահանգներ
72%
20 125 $ 2020
Վրաստան
11%
18 300 $ 2018
Արաբական Միացյալ Էմիրություններ
4%
31 300 $ 2025
Ուկրաինա
3%
27 775 $ 2023
Լեհաստան
2%
17 800 $ 2017
Կանադա
0,9%
19 400 $ 2018
Օման
0,7%
40 375 $ 2023
Հունգարիա
0,6%
16 000 $ 2017
Լիբանան
0,6%
33 000 $ 2022
Սալվադոր
0,6%
23 000 $ 2022
Լիտվա
0,5%
17 750 $ 2018
Պերու
0,5%
7 200 $ 2016
Այլ երկրներ 3%

Միայն ըստ երկրների ամփոփումներ։ Առանձին լոտերը գնորդի երկիրը ցույց չեն տալիս։

Copart և IAAI

Copart վաճառված է 689 մեդիան 19 800 $
IAAI վաճառված է 402 մեդիան 20 088 $

Վերջին 12 ամիս · թարմացվել է 14 հոկտեմբերի 2026 թ.

Վերջին լավագույն արդյունքներ

Վերջին վաճառքների ամենաբարձր վերջնական հայտերը։

Ամսաթիվ Մեքենա Վնաս Վերջնական գին
6 հկտ 2026 թ. 2025 BMW M4 Competition xDrive Հատակ 48 000 $
12 հկտ 2026 թ. 2022 BMW M4 Competition xDrive Վանդալիզմ 40 500 $
14 հկտ 2026 թ. 2026 BMW M4 Competition xDrive Հետևի մաս 36 250 $
5 հկտ 2026 թ. 2024 BMW M4 Competition xDrive Կողային 36 250 $
14 հկտ 2026 թ. 2022 BMW M4 Competition xDrive Հետևի մաս 35 500 $
5 հկտ 2026 թ. 2022 BMW M4 Competition xDrive Առջևի մաս 35 500 $
5 հկտ 2026 թ. 2025 BMW M4 Ջուր/ջրհեղեղ 35 500 $
6 հկտ 2026 թ. 2023 BMW M4 Competition xDrive Կողային 30 950 $
8 հկտ 2026 թ. 2018 BMW M4 Հատակ 28 500 $
12 հկտ 2026 թ. 2026 BMW M4 Competition Առջևի մաս 28 250 $
15 հկտ 2026 թ. 2022 BMW M4 Competition Առջևի մաս 27 500 $
15 հկտ 2026 թ. 2026 BMW M4 Competition xDrive Հետևի մաս 26 250 $
15 հկտ 2026 թ. 2024 BMW M4 Competition Առջևի մաս 23 500 $
8 հկտ 2026 թ. 2018 BMW M4 Առջևի մաս 18 500 $
5 հկտ 2026 թ. 2023 BMW M4 Competition xDrive Առջևի մաս 18 200 $
6 հկտ 2026 թ. 2015 BMW M4 Առջևի մաս 16 300 $

Աճուրդների արխիվ․ հաճախ տրվող հարցեր

Որքա՞ն արժե BMW M4-ը Copart-ում և IAAI-ում

Վերջին 12 ամսում BMW M4-ի վերջնական հայտի մեդիանը եղել է 19 900 $, 1 091 վաճառքի կեսը եղել է 13 763 $-ից 32 688 $։

Ու՞ր են գնում BMW M4-երը ԱՄՆ աճուրդներից

Գնորդի հայտնի երկրով վաճառքների մեջ՝ Միացյալ Նահանգներ (72%), Վրաստան (11%), Արաբական Միացյալ Էմիրություններ (4%)։

BMW M4-ը Copart-ո՞ւմ է էժան, թե՞ IAAI-ում

Վերջին 12 ամսվա վերջնական հայտի մեդիանը՝ Copart 19 800 $, IAAI 20 088 $։

Ինչքա՞ն պետք է վճարեմ salvage BMW M4-ի համար

Հիմք ընդունեք այս էջի մեդիան վերջնական հայտը, ապա ճշգրտեք՝ ելնելով ձեր առջևի վերանորոգումից։ Թեթև առջևի վնասով և բանալիներով BMW M4-ը գտնվում է վաճառքի գների միջակայքի վերևում, ջրից տուժած և առանց բանալիների մեքենան՝ ներքևում։

Թողարկման տարին փոխու՞մ է, թե ինչքանով է BMW M4-ը վաճառվում աճուրդում

Սովորաբար՝ այո, և ոչ հավասարաչափ։ Բացեք տարեթվերի հղումները՝ տեսնելու, թե որտեղ է հարթվում BMW M4-ի վերջնական հայտերի կորը. հենց այդ հարթ հատվածում է salvage գնումն ամենից շահավետ։

Այս վերջնական հայտերն այն գի՞նն են, որով կվաճառվի վերանորոգված BMW M4-ը

Ոչ։ Սրանք վնասված կամ salvage BMW M4 մեքենաների աճուրդի արդյունքներն են՝ գինը վաճառքի փակման պահին, մինչև տրանսպորտը, վճարները և վերանորոգումը։ Մանրածախ արժեքը զգալիորեն բարձր է դրանցից։

VIN պատմությունը աճուրդից դուրս

Նայեք վերջնական հայտից այն կողմ՝ BMW M4

Տայթլի նշումներ, վթարի հաղորդումներ և վազքի գրառումներ՝ VIN պատմությունը ցանկացած աճուրդային լոտի հետևում։

VIN պատմության օրինակ →