Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

2000 Audi A6 aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 81 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 2000 Audi A6. Pagal 74 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 300 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „priekis“. Pusė iš 26 patikrintų ridos rodmenų viršija 164 709 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi lie 1, 2019, naujausias — spa 8, 2026. 2000 Audi A6 aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 2000 Audi A6 patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
2000 Audi A6
Parduota
300 USD

2000 Audi A6

Copart 66850046 WAUED24B4YN060375

Galas · 213 169 myl. · Chicago North, IL, USA

Salvage dokumentas · Rakteliai spa 8, 2026
2000 Audi A6
Parduota
325 USD

2000 Audi A6

IAAI 46108675 WAUEH24BXYN118672

Įprastas nusidėvėjimas · 220 245 myl. · Granite City, IL, USA

Rakteliai rgs 29, 2026
2000 Audi A6
Parduota
450 USD

2000 Audi A6

IAAI 45411845 WAUEH64B5YN099729

Įprastas nusidėvėjimas · 170 819 myl. · Commerce City, CO, USA

Rakteliai lie 14, 2026
2000 Audi A6
Buy now
375 USD

2000 Audi A6

IAAI 44958527 WAUED54B6YN000695

Įprastas nusidėvėjimas · 193 104 myl. · Fremont, CA, USA

Rakteliai geg 10, 2026
2000 Audi A6
Parduota
250 USD

2000 Audi A6

Copart 47625746 WAUED64B1YN078923

Priekis · 237 035 myl. · Baltimore East, MD, US...

Salvage dokumentas · Rakteliai bal 21, 2026
2000 Audi A6
Parduota
350 USD

2000 Audi A6

Copart 64092745 WAUED24BXYN082655

Priekis · 162 906 myl. · Philadelphia, PA, USA

Salvage dokumentas · Rakteliai lap 14, 2025
2000 Audi A6
Parduota
250 USD

2000 Audi A6

Copart 69030935 WAUED24BXYN102256

Važiuoklė · 149 995 myl. · Chicago North, IL, USA

Salvage dokumentas · Rakteliai rgs 23, 2025
2000 Audi A6
Parduota
325 USD

2000 Audi A6

Copart 70938965 WAUBH24B0YN124063

Priekis · 124 349 myl. · Rochester, NY, USA

Salvage dokumentas · Rakteliai rgs 22, 2025
2000 Audi A6
Parduota
275 USD

2000 Audi A6

Copart 61229405 WAUED64B2YN101609

Mechaninis · 0 myl. · Colorado Springs, CO,...

Švarus dokumentas · Rakteliai bir 25, 2025
2000 Audi A6
Parduota
10 USD

2000 Audi A6

Copart 59429305 WAUEH24B1YN055185

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 243 136 myl. · Hayward, CA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai bir 24, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
81
Užfiksuota galutinių statymų
74
Galutinio statymo mediana iš 74 aukcionų
300 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 74 aukcionų
370 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
200 USD – 419 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
10 USD / 1 875 USD
Ridos mediana iš 26 aukcionų
164 709 myl.
Parduota su rakteliais
93%
Copart / IAAI
53% / 47%
Aukcionų datos
lie 1, 2019 – spa 8, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Priekis 33%
  • Įprastas nusidėvėjimas 12%
  • Iš visų pusių 11%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 2000 Audi A6?

81 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo lie 1, 2019 iki spa 8, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 2000 Audi A6?

Pagal 74 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 300 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 370 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 2000 Audi A6 aukciono lotų?

Dažniausias — „priekis“, 33% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 2000 Audi A6 automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 26 patikrintų ridos rodmenų viršija 164 709 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 2000 Audi A6?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 2000 Audi A6 lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 2000 Audi A6 galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 2000 Audi A6

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →