Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

2022 Audi S8 aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 11 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 2022 Audi S8. Pagal 10 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 38 375 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „priekis“. Pusė iš 7 patikrintų ridos rodmenų viršija 30 032 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi gru 18, 2023, naujausias — sau 26, 2026. 2022 Audi S8 aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 2022 Audi S8 patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
2022 Audi S8
Buy now

2022 Audi S8

Copart 50840745 WAULSAF80NN001652

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 15 899 myl. · Long Beach, CA, USA

Salvage dokumentas · Rakteliai rgp 15, 2025
2022 Audi S8
Parduota
38 250 USD

2022 Audi S8

Copart 47490385 WAULSBF82NN006809

Iš visų pusių · 24 842 myl. · Rancho Cucamonga, CA,...

Salvage dokumentas · Rakteliai bal 24, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
11
Užfiksuota galutinių statymų
10
Galutinio statymo mediana iš 10 aukcionų
38 375 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 10 aukcionų
38 280 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
34 500 USD – 45 250 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
15 800 USD / 52 000 USD
Ridos mediana iš 7 aukcionų
30 032 myl.
Parduota su rakteliais
91%
Aukcionų datos
gru 18, 2023 – sau 26, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Priekis 18%
  • Iš visų pusių 18%
  • Galas 18%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 2022 Audi S8?

11 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo gru 18, 2023 iki sau 26, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 2022 Audi S8?

Pagal 10 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 38 375 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 38 280 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 2022 Audi S8 aukciono lotų?

Dažniausias — „priekis“, 18% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 2022 Audi S8 automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 7 patikrintų ridos rodmenų viršija 30 032 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 2022 Audi S8?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 2022 Audi S8 lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 2022 Audi S8 galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 2022 Audi S8

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →