Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

2010 Bentley Continental GT aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 43 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 2010 Bentley Continental GT. Pagal 35 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 11 300 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „priekis“. Pusė iš 26 patikrintų ridos rodmenų viršija 57 530 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi lap 9, 2022, naujausias — spa 17, 2026. 2010 Bentley Continental GT aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 2010 Bentley Continental GT patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
2010 Bentley Continental GT
Parduota

2010 Bentley Continental GT

Copart 90480905 SCBDP3ZA7AC062816

Įprastas nusidėvėjimas · 40 937 myl. · Earlington, KY, USA

Salvage dokumentas · Rakteliai lap 24, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
43
Užfiksuota galutinių statymų
35
Galutinio statymo mediana iš 35 aukcionų
11 300 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 35 aukcionų
13 086 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
7 925 USD – 18 550 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
70 USD / 32 350 USD
Ridos mediana iš 26 aukcionų
57 530 myl.
Parduota su rakteliais
95%
Copart / IAAI
65% / 35%
Aukcionų datos
lap 9, 2022 – spa 17, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Priekis 26%
  • Vanduo / potvynis 23%
  • Įprastas nusidėvėjimas 14%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 2010 Bentley Continental GT?

43 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo lap 9, 2022 iki spa 17, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 2010 Bentley Continental GT?

Pagal 35 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 11 300 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 13 086 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 2010 Bentley Continental GT aukciono lotų?

Dažniausias — „priekis“, 26% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 2010 Bentley Continental GT automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 26 patikrintų ridos rodmenų viršija 57 530 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 2010 Bentley Continental GT?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 2010 Bentley Continental GT lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 2010 Bentley Continental GT galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 2010 Bentley Continental GT

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →