Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1984 BMW 6 Series aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 14 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1984 BMW 6 Series. Pagal 11 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 4 100 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi lie 29, 2023, naujausias — spa 19, 2026. 1984 BMW 6 Series aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1984 BMW 6 Series patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1984 BMW 6 Series
Parduota
8 300 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 71683556 WBAEB8403E6996792

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 804 myl. · Portland North, OR, US...

Švarus dokumentas · Rakteliai spa 19, 2026
1984 BMW 6 Series
Buy now
2 850 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 58516766 WBAEB8407E6996424

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 223 214 myl. · Albuquerque, NM, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai rgp 19, 2026
1984 BMW 6 Series
Buy now

1984 BMW 6 Series

IAAI 42899941 WBAEB7406E6727129

Iš visų pusių · 181 471 myl. · Scott, LA, USA

Rakteliai bal 1, 2026
1984 BMW 6 Series
Parduota
10 900 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 94196905 WBAEB7402E6728083

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 291 737 myl. · Portland North, OR, US...

Švarus dokumentas · Rakteliai gru 6, 2025
1984 BMW 6 Series
Parduota
4 100 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 89909525 WBAEB7402E6728083

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 291 737 myl. · Portland North, OR, US...

Švarus dokumentas · Rakteliai lap 10, 2025
1984 BMW 6 Series
Parduota
3 400 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 84704605 WBAEB7402E6728083

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 291 737 myl. · Portland North, OR, US...

Švarus dokumentas · Rakteliai spa 15, 2025
Parduota
4 550 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 71317453 WBAEB7401E6728494

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 399 675 myl. · Atlanta East, GA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai spa 16, 2023
Parduota
15 000 USD

1984 BMW 6 Series

Copart 57809983 WBAEB7400E6728583

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 75 977 myl. · North Boston, MA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai rgs 15, 2023
Parduota

1984 BMW 6 Series

IAAI 37151204 WBAEB7407E6727852

Nežinoma · 207 182 myl. · Graham, NC, USA

Švarus dokumentas lie 29, 2023

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
14
Užfiksuota galutinių statymų
11
Galutinio statymo mediana iš 11 aukcionų
4 100 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 11 aukcionų
6 191 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
3 400 USD – 7 800 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
2 550 USD / 15 000 USD
Parduota su rakteliais
93%
Copart / IAAI
64% / 36%
Aukcionų datos
lie 29, 2023 – spa 19, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai 50%
  • Įprastas nusidėvėjimas 21%
  • Iš visų pusių 14%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1984 BMW 6 Series?

14 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo lie 29, 2023 iki spa 19, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 1984 BMW 6 Series?

Pagal 11 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 4 100 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 6 191 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1984 BMW 6 Series aukciono lotų?

Dažniausias — „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“, 50% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1984 BMW 6 Series?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1984 BMW 6 Series lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1984 BMW 6 Series galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1984 BMW 6 Series

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →