Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

2000 Cadillac Catera aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 26 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 2000 Cadillac Catera. Pagal 25 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 250 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „priekis“. Pusė iš 9 patikrintų ridos rodmenų viršija 81 359 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi sau 4, 2023, naujausias — bir 2, 2026. 2000 Cadillac Catera aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 2000 Cadillac Catera patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
2000 Cadillac Catera
Parduota

2000 Cadillac Catera

Copart 46255395 W06VR54R6YR115972

Vandalizmas · 186 416 km · London, ON, CAN

Švarus dokumentas · Rakteliai bal 9, 2025
2000 Cadillac Catera
Parduota
200 USD

2000 Cadillac Catera

Copart 49602314 W06VR54R7YR124650

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 77 800 myl. · Washington Dc, DC, USA

Neremontuotinas · Rakteliai lap 12, 2024
Parduota
250 USD

2000 Cadillac Catera

Copart 64203164 W06VR54R9YR037297

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 58 867 myl. · San Diego, CA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai rgp 6, 2024

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
26
Užfiksuota galutinių statymų
25
Galutinio statymo mediana iš 25 aukcionų
250 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 25 aukcionų
308 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
150 USD – 325 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
60 USD / 900 USD
Ridos mediana iš 9 aukcionų
81 359 myl.
Parduota su rakteliais
88%
Copart / IAAI
62% / 38%
Aukcionų datos
sau 4, 2023 – bir 2, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Priekis 27%
  • Iš visų pusių 15%
  • Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai 12%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 2000 Cadillac Catera?

26 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo sau 4, 2023 iki bir 2, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 2000 Cadillac Catera?

Pagal 25 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 250 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 308 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 2000 Cadillac Catera aukciono lotų?

Dažniausias — „priekis“, 27% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 2000 Cadillac Catera automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 9 patikrintų ridos rodmenų viršija 81 359 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 2000 Cadillac Catera?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 2000 Cadillac Catera lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 2000 Cadillac Catera galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 2000 Cadillac Catera

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →