Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1978 Ford Mustang aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 16 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1978 Ford Mustang. Pagal 16 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 1 550 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi bal 27, 2022, naujausias — rgs 29, 2026. 1978 Ford Mustang aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1978 Ford Mustang patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1978 Ford Mustang
Parduota
350 USD

1978 Ford Mustang

Copart 82249294 8F02Z408085

Įprastas nusidėvėjimas · 92 558 myl. · Chambersburg, PA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai sau 31, 2025
Parduota
275 USD

1978 Ford Mustang

Copart 58973394 8R04F126697

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 37 409 myl. · Long Beach, CA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai rgp 11, 2024
Parduota
550 USD

1978 Ford Mustang

Copart 41944912 8F03Z148562

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 98 804 myl. · Cartersville, GA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai bal 28, 2022

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
16
Užfiksuota galutinių statymų
16
Galutinio statymo mediana iš 16 aukcionų
1 550 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 16 aukcionų
2 288 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
775 USD – 3 088 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
275 USD / 9 900 USD
Parduota su rakteliais
94%
Copart / IAAI
88% / 12%
Aukcionų datos
bal 27, 2022 – rgs 29, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai 31%
  • Įprastas nusidėvėjimas 19%
  • Mechaninis 19%

Mustang metai

Ford modeliai

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1978 Ford Mustang?

16 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo bal 27, 2022 iki rgs 29, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 1978 Ford Mustang?

Pagal 16 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 1 550 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 2 288 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1978 Ford Mustang aukciono lotų?

Dažniausias — „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“, 31% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1978 Ford Mustang?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1978 Ford Mustang lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1978 Ford Mustang galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1978 Ford Mustang

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →