Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

2001 GMC Safari Cargo aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 27 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 2001 GMC Safari Cargo. Pagal 25 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 350 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „priekis“. Pusė iš 6 patikrintų ridos rodmenų viršija 231 216 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi rgs 4, 2019, naujausias — spa 7, 2026. 2001 GMC Safari Cargo aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 2001 GMC Safari Cargo patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
2001 GMC Safari Cargo
Buy now

2001 GMC Safari Cargo

IAAI 42205772 1GTDM19W11B511189

Įprastas nusidėvėjimas · 283 612 myl. · Castle Hayne, NC, USA

Rakteliai geg 21, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
27
Užfiksuota galutinių statymų
25
Galutinio statymo mediana iš 25 aukcionų
350 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 25 aukcionų
576 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
225 USD – 675 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
20 USD / 2 000 USD
Ridos mediana iš 6 aukcionų
231 216 myl.
Parduota su rakteliais
85%
Copart / IAAI
70% / 30%
Aukcionų datos
rgs 4, 2019 – spa 7, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Priekis 33%
  • Galas 26%
  • Iš visų pusių 11%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 2001 GMC Safari Cargo?

27 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo rgs 4, 2019 iki spa 7, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 2001 GMC Safari Cargo?

Pagal 25 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 350 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 576 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 2001 GMC Safari Cargo aukciono lotų?

Dažniausias — „priekis“, 33% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 2001 GMC Safari Cargo automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 6 patikrintų ridos rodmenų viršija 231 216 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 2001 GMC Safari Cargo?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 2001 GMC Safari Cargo lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 2001 GMC Safari Cargo galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 2001 GMC Safari Cargo

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →