Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

2003 GMC Savana aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 18 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 2003 GMC Savana. Pagal 17 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 625 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „iš visų pusių“. Pusė iš 5 patikrintų ridos rodmenų viršija 219 024 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi spa 23, 2024, naujausias — rgs 30, 2026. 2003 GMC Savana aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 2003 GMC Savana patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
2003 GMC Savana
Parduota
650 USD

2003 GMC Savana

Copart 67657436 1GJHG39U731227666

Šonas · 183 588 myl. · Southern Illinois, IL,...

Salvage dokumentas · Rakteliai rgs 30, 2026
2003 GMC Savana
Parduota

2003 GMC Savana

Copart 65640084 1GJHG39U931116858

Važiuoklė · 1 myl. · Glassboro East, NJ, US...

Salvage dokumentas · Rakteliai sau 23, 2025
2003 GMC Savana
Parduota
4 200 USD

2003 GMC Savana

Copart 73538724 1GJHG39U531187216

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 118 944 myl. · Mentone, CA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai spa 23, 2024

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
18
Užfiksuota galutinių statymų
17
Galutinio statymo mediana iš 17 aukcionų
625 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 17 aukcionų
1 088 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
375 USD – 1 300 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
250 USD / 4 200 USD
Ridos mediana iš 5 aukcionų
219 024 myl.
Parduota su rakteliais
72%
Copart / IAAI
56% / 44%
Aukcionų datos
spa 23, 2024 – rgs 30, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Iš visų pusių 22%
  • Įprastas nusidėvėjimas 17%
  • Šonas 17%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 2003 GMC Savana?

18 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo spa 23, 2024 iki rgs 30, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 2003 GMC Savana?

Pagal 17 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 625 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 1 088 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 2003 GMC Savana aukciono lotų?

Dažniausias — „iš visų pusių“, 22% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 2003 GMC Savana automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 5 patikrintų ridos rodmenų viršija 219 024 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 2003 GMC Savana?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 2003 GMC Savana lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 2003 GMC Savana galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 2003 GMC Savana

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →