Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1992 Jaguar XJS aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 20 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1992 Jaguar XJS. Pagal 19 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 2 600 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“. Pusė iš 5 patikrintų ridos rodmenų viršija 84 852 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi sau 5, 2023, naujausias — rgs 10, 2026. 1992 Jaguar XJS aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1992 Jaguar XJS patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1992 Jaguar XJS
Buy now
3 300 USD

1992 Jaguar XJS

Copart 67443496 SAJNW5841NC180802

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 54 025 myl. · South Boston, MA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai rgs 10, 2026
1992 Jaguar XJS
Buy now
3 100 USD

1992 Jaguar XJS

Copart 50625946 SAJNW4842NC181578

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 84 852 myl. · Raleigh, NC, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai lie 26, 2026
1992 Jaguar XJS
Buy now
1 500 USD

1992 Jaguar XJS

Copart 81763335 SAJNW5844NC181846

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 95 175 myl. · Adelanto, CA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai sau 15, 2026
1992 Jaguar XJS
Parduota
2 600 USD

1992 Jaguar XJS

Copart 69402115 SAJNW5844NC181703

Įprastas nusidėvėjimas · 42 328 myl. · Chicago North, IL, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai gru 4, 2025
1992 Jaguar XJS
Parduota

1992 Jaguar XJS

Copart 72702754 SAJNW4844NC182568

Biologinė / cheminė tarša · 106 598 myl. · Hampton, VA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai lap 1, 2024
Parduota
2 800 USD

1992 Jaguar XJS

Copart 60472564 SAJNW5847NC181985

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 62 037 myl. · South Boston, MA, USA

Švarus dokumentas · Rakteliai rgp 7, 2024
Parduota
19 000 USD

1992 Jaguar XJS

Copart 70612702 SAJNW4848NC183111

Įprastas nusidėvėjimas · 95 819 myl. · Rancho Cucamonga, CA,...

Švarus dokumentas · Rakteliai kov 13, 2023

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
20
Užfiksuota galutinių statymų
19
Galutinio statymo mediana iš 19 aukcionų
2 600 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 19 aukcionų
3 310 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
1 350 USD – 3 275 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
200 USD / 19 000 USD
Ridos mediana iš 5 aukcionų
84 852 myl.
Parduota su rakteliais
95%
Copart / IAAI
80% / 20%
Aukcionų datos
sau 5, 2023 – rgs 10, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai 20%
  • Mechaninis 15%
  • Šonas 15%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1992 Jaguar XJS?

20 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo sau 5, 2023 iki rgs 10, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 1992 Jaguar XJS?

Pagal 19 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 2 600 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 3 310 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1992 Jaguar XJS aukciono lotų?

Dažniausias — „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“, 20% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 1992 Jaguar XJS automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 5 patikrintų ridos rodmenų viršija 84 852 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1992 Jaguar XJS?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1992 Jaguar XJS lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1992 Jaguar XJS galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1992 Jaguar XJS

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →