Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1987 Jeep Wrangler aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 70 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1987 Jeep Wrangler. Pagal 62 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 1 075 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „priekis“. Pusė iš 14 patikrintų ridos rodmenų viršija 152 365 myl.. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi lie 16, 2019, naujausias — spa 12, 2026. 1987 Jeep Wrangler aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1987 Jeep Wrangler patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1987 Jeep Wrangler
Parduota
775 USD

1987 Jeep Wrangler

Copart 62690766 2BCCV81J1HB537878

Įprastas nusidėvėjimas · 124 806 myl. · Corpus Christi, TX, US...

Švarus dokumentas · Rakteliai rgp 11, 2026
1987 Jeep Wrangler
Buy now

1987 Jeep Wrangler

IAAI 43708992 2BCCL8115HB509104

Įprastas nusidėvėjimas · 204 944 myl. · San Antonio, TX, USA

Rakteliai gru 8, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
70
Užfiksuota galutinių statymų
62
Galutinio statymo mediana iš 62 aukcionų
1 075 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 62 aukcionų
1 375 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
731 USD – 1 775 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
200 USD / 5 300 USD
Ridos mediana iš 14 aukcionų
152 365 myl.
Parduota su rakteliais
89%
Copart / IAAI
77% / 23%
Aukcionų datos
lie 16, 2019 – spa 12, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Priekis 27%
  • Mechaninis 21%
  • Įprastas nusidėvėjimas 14%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1987 Jeep Wrangler?

70 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo lie 16, 2019 iki spa 12, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 1987 Jeep Wrangler?

Pagal 62 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 1 075 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 1 375 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1987 Jeep Wrangler aukciono lotų?

Dažniausias — „priekis“, 27% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Kokią ridą turi 1987 Jeep Wrangler automobiliai, parduodami aukcione?

Pusė iš 14 patikrintų ridos rodmenų viršija 152 365 myl., o pusė yra mažesni.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1987 Jeep Wrangler?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1987 Jeep Wrangler lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1987 Jeep Wrangler galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1987 Jeep Wrangler

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →