Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1981 Oldsmobile 88 aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 1 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1981 Oldsmobile 88. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi sau 22, 2025, naujausias — sau 22, 2025. 1981 Oldsmobile 88 aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1981 Oldsmobile 88 patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1981 Oldsmobile 88
Parduota

1981 Oldsmobile 88

Copart 85653304 1G3AN69Y2BM297916

Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai · 70 108 km · London, ON, CAN

Švarus dokumentas · Rakteliai sau 22, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
1
Parduota su rakteliais
100%
Aukcionų datos
sau 22, 2025 – sau 22, 2025

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai 100%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1981 Oldsmobile 88?

1 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo sau 22, 2025 iki sau 22, 2025.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1981 Oldsmobile 88 aukciono lotų?

Dažniausias — „smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai“, 100% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1981 Oldsmobile 88?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1981 Oldsmobile 88 lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1981 Oldsmobile 88 galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1981 Oldsmobile 88

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →