Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1965 Pontiac Lemans aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 3 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1965 Pontiac Lemans. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „įprastas nusidėvėjimas“. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi rgs 20, 2023, naujausias — lap 1, 2024. 1965 Pontiac Lemans aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1965 Pontiac Lemans patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1965 Pontiac Lemans
Parduota

1965 Pontiac Lemans

Copart 41681584 237375K120920

Įprastas nusidėvėjimas · 134 503 myl. · Houston, TX, USA

Neremontuotinas lap 1, 2024

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
3
Užfiksuota galutinių statymų
2
Parduota su rakteliais
33%
Copart / IAAI
67% / 33%
Aukcionų datos
rgs 20, 2023 – lap 1, 2024

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Įprastas nusidėvėjimas 33%
  • Smulkūs įlenkimai ir įbrėžimai 33%
  • Šonas 33%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1965 Pontiac Lemans?

3 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo rgs 20, 2023 iki lap 1, 2024.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1965 Pontiac Lemans aukciono lotų?

Dažniausias — „įprastas nusidėvėjimas“, 33% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1965 Pontiac Lemans?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1965 Pontiac Lemans lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1965 Pontiac Lemans galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1965 Pontiac Lemans

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →