Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji Acura RDX: oferty końcowe na Copart i IAAI

FinalBid ma w archiwum 25 669 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla Acura RDX. Wśród 23 806 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 2 850 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 15 206 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 104 540 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 31 maj 2019, najnowsza w 18 paź 2026. Archiwum aukcji Acura RDX — za ile naprawdę sprzedaje się na Copart i IAAI, oferta po ofercie. Oferty końcowe poniżej pochodzą z zakończonych aukcji, więc pokazują, na co zdecydowali się kupujący, a nie czego oczekiwali sprzedający — a historia sprzedaży między rocznikami pokazuje, kiedy Acura RDX przestaje tracić na wartości.

2 700 USD
Mediana finalnej oferty
1 100 USD–6 400 USD
Środkowa połowa
10 500 USD
Górne 10% od
30 250 USD
Najwyższa

Indeks cen

Mediana finalnej oferty według miesięcy (linia) i liczba sprzedaży (słupki), ostatnie 12 miesięcy.

2 300 USD 2 630 USD 2 970 USD 3 300 USD paź lis gru sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź 2 599 USD

Finalna oferta według rocznika

Rocznik Sprzedane Mediana finalnej oferty
2026 27
14 500 USD
2025 213
13 700 USD
2024 283
12 100 USD
2023 265
11 400 USD
2022 227
9 700 USD
2021 784
8 413 USD
2020 767
7 600 USD
2019 804
6 600 USD
2018 576
3 500 USD
2017 932
3 000 USD
2016 843
2 750 USD
2015 950
1 900 USD

Dokąd jadą

Kraj kupującego zwycięskiej oferty, z medianą ceny i rocznika, które kupuje każdy rynek. Udziały w 7 889 sprzedażach ze znanym krajem kupującego.

Kraj kupującego Udział Mediana finalnej oferty Mediana rocznika
Stany Zjednoczone
87%
2 550 USD 2016
Meksyk
4%
2 000 USD 2015
Bahamy
3%
2 750 USD 2017
Ghana
2%
9 900 USD 2021
Nigeria
2%
1 125 USD 2015
Gwatemala
0,5%
1 700 USD 2014
Gruzja
0,4%
10 100 USD 2022
Honduras
0,3%
675 USD 2011
Ukraina
0,3%
9 000 USD 2021
Panama
0,2%
8 100 USD 2021
Kanada
0,1%
7 100 USD 2020
Polska
0,1%
9 350 USD 2019
Inne kraje 1%

Tylko sumy według krajów. Pojedyncze aukcje nie pokazują kraju kupującego.

Copart i IAAI

Copart sprzedano 6 367 mediana 2 700 USD
IAAI sprzedano 3 813 mediana 2 700 USD

Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026

Najlepsze ostatnie wyniki

Najwyższe kwoty końcowe wśród ostatnich sprzedaży.

Data Pojazd Uszkodzenie Finalna oferta
13 paź 2026 2026 Acura RDX Tył 24 100 USD
16 paź 2026 2026 Acura RDX Tył 21 600 USD
8 paź 2026 2025 Acura RDX Advance Przód 20 200 USD
13 paź 2026 2022 Acura RDX PMC Edition Bok 18 700 USD
5 paź 2026 2026 Acura RDX Advance Przód 18 700 USD
13 paź 2026 2025 Acura RDX Advance Przód 17 200 USD
2 paź 2026 2025 Acura RDX Tył 16 700 USD
6 paź 2026 2021 Acura RDX Kradzież 16 500 USD
4 paź 2026 2024 Acura RDX Advance Przód 16 300 USD
11 paź 2026 2025 Acura RDX Bok 16 250 USD
15 paź 2026 2024 Acura RDX Advance Tył 15 900 USD
5 paź 2026 2021 Acura RDX Technology Drobne wgniecenia i rysy 15 800 USD
16 paź 2026 2026 Acura RDX Advance Przód 15 500 USD
13 paź 2026 2024 Acura RDX Dach 15 500 USD
12 paź 2026 2024 Acura RDX Technology Bok 15 500 USD
13 paź 2026 2020 Acura RDX Wandalizm 15 000 USD

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile kosztuje Acura RDX na Copart i IAAI?

W ostatnich 12 miesiącach mediana finalnej oferty za Acura RDX wyniosła 2 700 USD; połowa z 10 180 sprzedaży mieściła się w przedziale 1 100 USD–6 400 USD.

Dokąd jadą Acura RDX z aukcji w USA?

Wśród sprzedaży ze znanym krajem kupującego: Stany Zjednoczone (87%), Meksyk (4%), Bahamy (3%).

Czy Acura RDX jest tańszy na Copart czy IAAI?

Mediana finalnej oferty w ostatnich 12 miesiącach: Copart 2 700 USD, IAAI 2 700 USD.

Ile powinienem zapłacić za powypadkowe Acura RDX?

Zacznij od mediany oferty końcowej na tej stronie, a następnie skoryguj ją o naprawę, którą masz przed sobą. Acura RDX z lekkim uszkodzeniem przodu i kluczykami plasuje się blisko górnej granicy zakresu cen sprzedaży; szkoda po zalaniu bez kluczyków — blisko dolnej.

Czy rocznik zmienia to, za ile Acura RDX sprzedaje się na aukcji?

Zwykle tak, i to nierównomiernie. Otwórz linki do poszczególnych roczników, aby zobaczyć, gdzie krzywa ofert końcowych Acura RDX się wypłaszcza — na tym odcinku zakup auta powypadkowego zwykle opłaca się najbardziej.

Czy te oferty końcowe odpowiadają cenie naprawionego Acura RDX?

Nie. To wyniki aukcji uszkodzonych lub powypadkowych pojazdów Acura RDX — cena z chwili zamknięcia sprzedaży, przed transportem, opłatami i naprawą. Wartość detaliczna jest znacznie wyższa.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: Acura RDX

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →