Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 1990 Cadillac Allante: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 39 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 1990 Cadillac Allante. Wśród 35 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 650 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „normalne zużycie”. Połowa z 9 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 111 122 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 27 lip 2020, najnowsza w 16 paź 2026. Wyniki aukcji 1990 Cadillac Allante na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 1990 Cadillac Allante, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
1990 Cadillac Allante
Sprzedano

1990 Cadillac Allante

Copart 51803165 1G6VS3382LU126024

Normalne zużycie · 155 077 mil · North Boston, MA, USA

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 23 kwi 2025
1990 Cadillac Allante
Sprzedano

1990 Cadillac Allante

Copart 89194535 1G6VS338XLU125607

Drobne wgniecenia i rysy · 116 723 mil · Baltimore East, MD, US...

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 19 lut 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
39
Zarejestrowanych ofert końcowych
35
Mediana oferty końcowej z 35 aukcji
650 USD
Średnia oferta końcowa z 35 aukcji
895 USD
Gdzie mieści się większość ofert końcowych
288 USD – 1 263 USD
Najniższa / najwyższa oferta końcowa
100 USD / 3 150 USD
Mediana przebiegu z 9 aukcji
111 122 mil
Sprzedane z kluczykami
92%
Copart / IAAI
59% / 41%
Daty aukcji
27 lip 2020 – 16 paź 2026

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Normalne zużycie 23%
  • Drobne wgniecenia i rysy 21%
  • Bok 13%

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 1990 Cadillac Allante?

39 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 27 lip 2020 a 16 paź 2026.

Jaka jest średnia oferta końcowa za 1990 Cadillac Allante na aukcji?

Wśród 35 zarejestrowanych sprzedaży w USD mediana oferty końcowej wynosi 650 USD, a średnia jest przesunięta do 895 USD przez wartości skrajne po obu stronach.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 1990 Cadillac Allante?

Najczęstsze jest „normalne zużycie” — w 23% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Jaki przebieg mają auta 1990 Cadillac Allante sprzedawane na aukcji?

Połowa z 9 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 111 122 mil, a połowa jest poniżej.

Za ile sprzedaje się 1990 Cadillac Allante na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 1990 Cadillac Allante ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 1990 Cadillac Allante na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 1990 Cadillac Allante

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →