Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji Hyundai Santa Fe: oferty końcowe na Copart i IAAI

FinalBid ma w archiwum 215 432 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla Hyundai Santa Fe. Wśród 210 488 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 2 850 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 110 223 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 106 938 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 29 kwi 2019, najnowsza w 5 lis 2026. Archiwum aukcji Hyundai Santa Fe — za ile naprawdę sprzedaje się na Copart i IAAI, oferta po ofercie. Oferty końcowe poniżej pochodzą z zakończonych aukcji, więc pokazują, na co zdecydowali się kupujący, a nie czego oczekiwali sprzedający — a historia sprzedaży między rocznikami pokazuje, kiedy Hyundai Santa Fe przestaje tracić na wartości.

2 450 USD
Mediana finalnej oferty
1 250 USD–5 050 USD
Środkowa połowa
9 100 USD
Górne 10% od
33 600 USD
Najwyższa

Indeks cen

Mediana finalnej oferty według miesięcy (linia) i liczba sprzedaży (słupki), ostatnie 12 miesięcy.

2 100 USD 2 330 USD 2 570 USD 2 800 USD paź lis gru sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź 2 600 USD

Finalna oferta według rocznika

Rocznik Sprzedane Mediana finalnej oferty
2026 772
14 175 USD
2025 1 618
11 800 USD
2024 1 156
11 000 USD
2023 2 663
7 500 USD
2022 1 675
7 100 USD
2021 1 067
6 700 USD
2020 2 848
5 000 USD
2019 2 620
4 350 USD
2018 3 281
2 800 USD
2017 5 576
2 600 USD
2016 2 106
1 950 USD
2015 2 112
1 850 USD

Dokąd jadą

Kraj kupującego zwycięskiej oferty, z medianą ceny i rocznika, które kupuje każdy rynek. Udziały w 31 015 sprzedażach ze znanym krajem kupującego.

Kraj kupującego Udział Mediana finalnej oferty Mediana rocznika
Stany Zjednoczone
58%
2 550 USD 2017
Libia
15%
1 350 USD 2013
Nigeria
5%
2 250 USD 2016
Meksyk
5%
2 250 USD 2017
Gruzja
4%
6 600 USD 2020
Zjednoczone Emiraty Arabskie
3%
3 950 USD 2020
Gwatemala
1%
1 650 USD 2015
Honduras
1%
2 250 USD 2018
Kanada
0,8%
2 250 USD 2017
Niemcy
0,7%
1 500 USD 2014
Salwador
0,7%
2 500 USD 2018
Ukraina
0,6%
9 000 USD 2023
Inne kraje 5%

Tylko sumy według krajów. Pojedyncze aukcje nie pokazują kraju kupującego.

Copart i IAAI

Copart sprzedano 24 536 mediana 2 550 USD
IAAI sprzedano 16 746 mediana 2 275 USD

Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026

Najlepsze ostatnie wyniki

Najwyższe kwoty końcowe wśród ostatnich sprzedaży.

Data Pojazd Uszkodzenie Finalna oferta
3 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Tył 19 850 USD
2 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Tył 19 800 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Tył 19 400 USD
2 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Wandalizm 18 000 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Przód 17 900 USD
2 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Wandalizm 17 900 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Tył 17 600 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Bok 16 900 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Bok 16 700 USD
3 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe Calligraphy Przód 16 500 USD
2 lis 2026 2025 Hyundai Santa Fe SE Tył 16 500 USD
3 lis 2026 2025 Hyundai Santa Fe SEL Przód 16 400 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Pożar 16 100 USD
4 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe SEL Przód 16 000 USD
2 lis 2026 2026 Hyundai Santa Fe Calligraphy Tył 15 400 USD
3 lis 2026 2023 Hyundai Santa Fe Limited Wandalizm 15 300 USD

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile kosztuje Hyundai Santa Fe na Copart i IAAI?

W ostatnich 12 miesiącach mediana finalnej oferty za Hyundai Santa Fe wyniosła 2 450 USD; połowa z 41 282 sprzedaży mieściła się w przedziale 1 250 USD–5 050 USD.

Dokąd jadą Hyundai Santa Fe z aukcji w USA?

Wśród sprzedaży ze znanym krajem kupującego: Stany Zjednoczone (58%), Libia (15%), Nigeria (5%).

Czy Hyundai Santa Fe jest tańszy na Copart czy IAAI?

Mediana finalnej oferty w ostatnich 12 miesiącach: Copart 2 550 USD, IAAI 2 275 USD.

Ile powinienem zapłacić za powypadkowe Hyundai Santa Fe?

Zacznij od mediany oferty końcowej na tej stronie, a następnie skoryguj ją o naprawę, którą masz przed sobą. Hyundai Santa Fe z lekkim uszkodzeniem przodu i kluczykami plasuje się blisko górnej granicy zakresu cen sprzedaży; szkoda po zalaniu bez kluczyków — blisko dolnej.

Czy rocznik zmienia to, za ile Hyundai Santa Fe sprzedaje się na aukcji?

Zwykle tak, i to nierównomiernie. Otwórz linki do poszczególnych roczników, aby zobaczyć, gdzie krzywa ofert końcowych Hyundai Santa Fe się wypłaszcza — na tym odcinku zakup auta powypadkowego zwykle opłaca się najbardziej.

Czy te oferty końcowe odpowiadają cenie naprawionego Hyundai Santa Fe?

Nie. To wyniki aukcji uszkodzonych lub powypadkowych pojazdów Hyundai Santa Fe — cena z chwili zamknięcia sprzedaży, przed transportem, opłatami i naprawą. Wartość detaliczna jest znacznie wyższa.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: Hyundai Santa Fe

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →