Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 1983 Jeep J10: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 2 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 1983 Jeep J10. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „normalne zużycie”. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 28 sie 2025, najnowsza w 27 kwi 2026. Wyniki aukcji 1983 Jeep J10 na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 1983 Jeep J10, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
1983 Jeep J10
Sprzedano
650 USD

1983 Jeep J10

Copart 69594705 1JTNE25N7DT009885

Normalne zużycie · 177 888 mil · Orlando South, FL, USA

Szkoda całkowita • Salvage title · Kluczyki 28 sie 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
2
Zarejestrowanych ofert końcowych
2
Sprzedane z kluczykami
100%
Copart / IAAI
50% / 50%
Daty aukcji
28 sie 2025 – 27 kwi 2026

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Normalne zużycie 100%

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 1983 Jeep J10?

2 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 28 sie 2025 a 27 kwi 2026.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 1983 Jeep J10?

Najczęstsze jest „normalne zużycie” — w 100% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Za ile sprzedaje się 1983 Jeep J10 na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 1983 Jeep J10 ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 1983 Jeep J10 na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 1983 Jeep J10

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →