Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1972 Chevrolet C10: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 27 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1972 Chevrolet C10. Серед 25 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 4 500 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «спереду». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 4 тра 2021, найновіший — у 29 вер 2026. Результати аукціонів 1972 Chevrolet C10 на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1972 Chevrolet C10, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1972 Chevrolet C10
Продано

1972 Chevrolet C10

Copart 63909045 CCE1421128138

Знизу / Днище · 0 км · London, ON, CAN

На запчастини • Non repairable · Ключі 14 сер 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
27
Зафіксовано фінальних ставок
25
Медіанна фінальна ставка на основі 25 аукціонів
4 500 USD
Середня фінальна ставка на основі 25 аукціонів
7 887 USD
Де опиняється більшість фінальних ставок
2 100 USD – 6 400 USD
Найнижча / найвища фінальна ставка
375 USD / 62 000 USD
Продано з ключами
89%
Copart / IAAI
81% / 19%
Дати аукціонів
4 тра 2021 – 29 вер 2026

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Спереду 26%
  • Нормальний знос 15%
  • Займання 11%

C10 років

Chevrolet моделей

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1972 Chevrolet C10?

27 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 4 тра 2021 до 29 вер 2026.

Яка середня фінальна ставка за 1972 Chevrolet C10 на аукціоні?

Серед 25 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 4 500 USD, а середнє значення через крайні показники становить 7 887 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1972 Chevrolet C10?

«спереду» лідирує — 26% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1972 Chevrolet C10 на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1972 Chevrolet C10 має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1972 Chevrolet C10 до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1972 Chevrolet C10

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →