Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1986 Chevrolet C20: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 9 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1986 Chevrolet C20. Серед 9 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 700 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «нормальний знос». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 3 січ 2023, найновіший — у 20 лип 2026. Результати аукціонів 1986 Chevrolet C20 на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1986 Chevrolet C20, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1986 Chevrolet C20
Продано
2 700 USD

1986 Chevrolet C20

Copart 57585013 1GCGC24W2GJ125912

Вм'ятини та подряпини · 620 901 миль · Albuquerque, NM, USA

Списання • Salvage title · Ключі 13 бер 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
9
Зафіксовано фінальних ставок
9
Медіанна фінальна ставка на основі 9 аукціонів
700 USD
Середня фінальна ставка на основі 9 аукціонів
1 086 USD
Де опиняється більшість фінальних ставок
600 USD – 875 USD
Найнижча / найвища фінальна ставка
375 USD / 2 700 USD
Продано з ключами
78%
Copart / IAAI
56% / 44%
Дати аукціонів
3 січ 2023 – 20 лип 2026

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Нормальний знос 33%
  • Вм'ятини та подряпини 22%
  • Спереду 22%

C20 років

Chevrolet моделей

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1986 Chevrolet C20?

9 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 3 січ 2023 до 20 лип 2026.

Яка середня фінальна ставка за 1986 Chevrolet C20 на аукціоні?

Серед 9 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 700 USD, а середнє значення через крайні показники становить 1 086 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1986 Chevrolet C20?

«нормальний знос» лідирує — 33% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1986 Chevrolet C20 на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1986 Chevrolet C20 має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1986 Chevrolet C20 до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1986 Chevrolet C20

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →