Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1965 Chevrolet G10: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 2 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1965 Chevrolet G10. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «нормальний знос». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 6 січ 2025, найновіший — у 26 бер 2025. Результати аукціонів 1965 Chevrolet G10 на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1965 Chevrolet G10, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1965 Chevrolet G10
Продано

1965 Chevrolet G10

Copart 46732045 G1255P122439

Нормальний знос · 61 496 миль · Nashville, TN, USA

Чистий • Clean title · Ключі 26 бер 2025
1965 Chevrolet G10
Продано

1965 Chevrolet G10

Copart 87299764 G1256P131028

Нормальний знос · 0 миль · Sun Valley, CA, USA

Чистий • Clean title · Ключі 6 січ 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
2
Продано з ключами
100%
Дати аукціонів
6 січ 2025 – 26 бер 2025

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Нормальний знос 100%

G10 років

Chevrolet моделей

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1965 Chevrolet G10?

2 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 6 січ 2025 до 26 бер 2025.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1965 Chevrolet G10?

«нормальний знос» лідирує — 100% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1965 Chevrolet G10 на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1965 Chevrolet G10 має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1965 Chevrolet G10 до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1965 Chevrolet G10

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →