Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 2018 Karma Revero: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 24 завершених аукціонів Copart та IAAI для 2018 Karma Revero. Серед 22 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 6 650 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «нормальний знос». Половина з 18 перевірених показань одометра перевищує 61 294 миль. Найстаріший аукціон в архіві закрився у 6 бер 2023, найновіший — у 9 жов 2026. Результати аукціонів 2018 Karma Revero на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 2018 Karma Revero, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
2018 Karma Revero
Продано
80 USD

2018 Karma Revero

Copart 76351615 50GK41SA5JA000079

Нормальний знос · 73 726 миль · South Boston, MA, USA

Чистий • Clean title · Ключі 9 бер 2026
2018 Karma Revero
Продано

2018 Karma Revero

Copart 47219835 50GK41SA7JA000293

Спереду · 31 592 миль · Houston, TX, USA

Списання • Salvage title · Ключі 16 тра 2025
2018 Karma Revero
Продано

2018 Karma Revero

Copart 49378945 50GK41SA0JA000037

Займання · 0 миль · Newburgh, NY, USA

На запчастини • Non repairable 12 тра 2025
2018 Karma Revero
Продано
8 600 USD

2018 Karma Revero

Copart 41443873 50GK41SA0JA000037

Займання в салоні · 37 560 миль · West Palm Beach, FL, U...

На запчастини • Non repairable 27 лют 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
24
Зафіксовано фінальних ставок
22
Медіанна фінальна ставка на основі 22 аукціонів
6 650 USD
Середня фінальна ставка на основі 22 аукціонів
6 828 USD
Де опиняється більшість фінальних ставок
4 038 USD – 10 306 USD
Найнижча / найвища фінальна ставка
80 USD / 15 900 USD
Медіанний пробіг на основі 18 аукціонів
61 294 миль
Продано з ключами
83%
Copart / IAAI
71% / 29%
Дати аукціонів
6 бер 2023 – 9 жов 2026

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Нормальний знос 25%
  • Спереду 25%
  • Вода 21%

Revero років

Karma моделей

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 2018 Karma Revero?

24 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 6 бер 2023 до 9 жов 2026.

Яка середня фінальна ставка за 2018 Karma Revero на аукціоні?

Серед 22 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 6 650 USD, а середнє значення через крайні показники становить 6 828 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 2018 Karma Revero?

«нормальний знос» лідирує — 25% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

Який пробіг мають авто 2018 Karma Revero на момент продажу на аукціоні?

Половина з 18 перевірених показань одометра перевищує 61 294 миль, половина — нижча.

За скільки продають 2018 Karma Revero на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 2018 Karma Revero має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 2018 Karma Revero до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 2018 Karma Revero

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →