Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1965 MG MGB: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 1 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1965 MG MGB. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «спереду». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 9 жов 2025, найновіший — у 9 жов 2025. Результати аукціонів 1965 MG MGB на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1965 MG MGB, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1965 MG MGB
Продано
275 USD

1965 MG MGB

Copart 50179193 GHN3L54253

Спереду · 90 087 миль · Memphis, TN, USA

На запчастини • Non repairable · Ключі 9 жов 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
1
Зафіксовано фінальних ставок
1
Продано з ключами
100%
Дати аукціонів
9 жов 2025 – 9 жов 2025

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Спереду 100%

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1965 MG MGB?

1 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 9 жов 2025 до 9 жов 2025.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1965 MG MGB?

«спереду» лідирує — 100% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1965 MG MGB на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1965 MG MGB має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1965 MG MGB до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1965 MG MGB

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →