Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1985 Oldsmobile 88: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 3 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1985 Oldsmobile 88. Серед 3 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 400 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «спереду». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 27 гру 2024, найновіший — у 24 лют 2025. Результати аукціонів 1985 Oldsmobile 88 на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1985 Oldsmobile 88, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1985 Oldsmobile 88
Продано
400 USD

1985 Oldsmobile 88

Copart 81646554 1G3BN37Y4FY310105

Вм'ятини та подряпини · 102 029 миль · Somerville, NJ, USA

Чистий • Clean title · Ключі 27 гру 2024

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
3
Зафіксовано фінальних ставок
3
Медіанна фінальна ставка на основі 3 аукціонів
400 USD
Середня фінальна ставка на основі 3 аукціонів
617 USD
Продано з ключами
100%
Дати аукціонів
27 гру 2024 – 24 лют 2025

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Спереду 67%
  • Вм'ятини та подряпини 33%

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1985 Oldsmobile 88?

3 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 27 гру 2024 до 24 лют 2025.

Яка середня фінальна ставка за 1985 Oldsmobile 88 на аукціоні?

Серед 3 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 400 USD, а середнє значення через крайні показники становить 617 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1985 Oldsmobile 88?

«спереду» лідирує — 67% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1985 Oldsmobile 88 на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1985 Oldsmobile 88 має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1985 Oldsmobile 88 до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1985 Oldsmobile 88

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →