Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1972 Pontiac Lemans: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 9 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1972 Pontiac Lemans. Серед 7 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 8 525 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «спереду». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 21 січ 2021, найновіший — у 21 кві 2026. Результати аукціонів 1972 Pontiac Lemans на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1972 Pontiac Lemans, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1972 Pontiac Lemans
Продано

1972 Pontiac Lemans

Copart 57084585 2G37M2A119831

Займання двигуна · 0 миль · Detroit, MI, USA

Чистий • Clean title 3 чер 2025
Продано

1972 Pontiac Lemans

IAAI 41073340 2D37M2P130058

Механічне · 54 985 миль · Fresno, CA, USA

Чистий • Clean title · Ключі 31 гру 2024

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
9
Зафіксовано фінальних ставок
7
Медіанна фінальна ставка на основі 7 аукціонів
8 525 USD
Середня фінальна ставка на основі 7 аукціонів
8 779 USD
Де опиняється більшість фінальних ставок
6 650 USD – 9 013 USD
Найнижча / найвища фінальна ставка
3 900 USD / 17 700 USD
Продано з ключами
67%
Copart / IAAI
78% / 22%
Дати аукціонів
21 січ 2021 – 21 кві 2026

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Спереду 22%
  • Збоку 22%
  • Нормальний знос 11%

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1972 Pontiac Lemans?

9 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 21 січ 2021 до 21 кві 2026.

Яка середня фінальна ставка за 1972 Pontiac Lemans на аукціоні?

Серед 7 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 8 525 USD, а середнє значення через крайні показники становить 8 779 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1972 Pontiac Lemans?

«спереду» лідирує — 22% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1972 Pontiac Lemans на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1972 Pontiac Lemans має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1972 Pontiac Lemans до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1972 Pontiac Lemans

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →