Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 2006 Smart fortwo: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 17 завершених аукціонів Copart та IAAI для 2006 Smart fortwo. Серед 9 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 700 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «вм'ятини та подряпини». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 10 січ 2023, найновіший — у 13 жов 2026. Результати аукціонів 2006 Smart fortwo на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 2006 Smart fortwo, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
2006 Smart fortwo
Продано

2006 Smart fortwo

Copart 50376865 WMEAK00F36J297143

Спереду · 0 км · Toronto, ON, CAN

Списання • Salvage title 19 сер 2025
2006 Smart fortwo
Продано

2006 Smart fortwo

Copart 67174405 WMEAJ00F56J262624

Механічне · 125 366 км · London, ON, CAN

Чистий • Clean title · Ключі 5 сер 2025
2006 Smart fortwo
Продано
575 USD

2006 Smart fortwo

Copart 58861755 WME4504321J211239

Знизу / Днище · 36 620 миль · Phoenix North, AZ, USA

Списання • Salvage title · Ключі 24 лип 2025
2006 Smart fortwo
Продано

2006 Smart fortwo

Copart 52120555 WMEAJ00F36J255140

Збоку · 0 км · Toronto, ON, CAN

Чистий • Clean title · Ключі 20 тра 2025
2006 Smart fortwo
Продано
1 200 USD

2006 Smart fortwo

Copart 88683835 WME4503321J285051

Вм'ятини та подряпини · 94 663 миль · Las Vegas West, NV, US...

Чистий • Clean title · Ключі 12 тра 2025
2006 Smart fortwo
Продано

2006 Smart fortwo

Copart 46675335 WMEAJ00F66J237683

Ззаду · 155 160 км · Calgary, AB, CAN

Списання • Salvage title · Ключі 25 бер 2025
2006 Smart fortwo
Продано
850 USD

2006 Smart fortwo

Copart 83279784 WME4503321J273497

Вм'ятини та подряпини · 51 749 миль · Atlanta West, GA, USA

На запчастини • Non repairable · Ключі 11 лют 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
17
Зафіксовано фінальних ставок
9
Медіанна фінальна ставка на основі 9 аукціонів
700 USD
Середня фінальна ставка на основі 9 аукціонів
822 USD
Де опиняється більшість фінальних ставок
575 USD – 1 200 USD
Найнижча / найвища фінальна ставка
200 USD / 1 450 USD
Продано з ключами
82%
Copart / IAAI
88% / 12%
Дати аукціонів
10 січ 2023 – 13 жов 2026

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Вм'ятини та подряпини 24%
  • Ззаду 24%
  • Механічне 18%

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 2006 Smart fortwo?

17 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 10 січ 2023 до 13 жов 2026.

Яка середня фінальна ставка за 2006 Smart fortwo на аукціоні?

Серед 9 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 700 USD, а середнє значення через крайні показники становить 822 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 2006 Smart fortwo?

«вм'ятини та подряпини» лідирує — 24% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 2006 Smart fortwo на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 2006 Smart fortwo має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 2006 Smart fortwo до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 2006 Smart fortwo

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →