Pereiti prie turinio

FinalBid / Copart + IAAI

1964 Ford GALAXIE aukcionų rezultatai: galutiniai statymai ir pardavimų istorija

FinalBid turi 14 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų — 1964 Ford GALAXIE. Pagal 11 užfiksuotų galutinių statymų JAV doleriais, pardavimo kainos mediana yra 1 650 USD. Dauguma tų automobilių parduota su pažeidimu „iš visų pusių“. Seniausias archyve esantis aukcionas baigėsi bir 30, 2021, naujausias — spa 20, 2026. 1964 Ford GALAXIE aukcionų rezultatai Copart ir IAAI. Kiekvienas žemiau esantis parduotas lotas rodo galutinį statymą kartu su pažeidimu, ridos rodmeniu ir dokumentu, kurie jį paaiškina, tad matysite, kur konkretus 1964 Ford GALAXIE patenka pardavimo kainų intervale, o ne spėsite pagal vidurkį.

Galutinis statymas VIN Copart IAAI
1964 Ford GALAXIE
Parduota

1964 Ford GALAXIE

Copart 50805595 4G69X145429

Iš visų pusių · 82 484 myl. · Springfield, MO, USA

Švarus dokumentas geg 21, 2025
1964 Ford GALAXIE
Parduota

1964 Ford GALAXIE

Copart 65917034 4E65X111459

Gaisras — variklis · 647 358 km · Halifax, NS, CAN

Švarus dokumentas bal 17, 2025

Aukcionų rezultatai trumpai

Užfiksuota aukcionų
14
Užfiksuota galutinių statymų
11
Galutinio statymo mediana iš 11 aukcionų
1 650 USD
Vidutinis galutinis statymas iš 11 aukcionų
2 092 USD
Kur telkiasi dauguma galutinių statymų
588 USD – 3 175 USD
Mažiausias / didžiausias galutinis statymas
90 USD / 6 400 USD
Parduota su rakteliais
57%
Copart / IAAI
79% / 21%
Aukcionų datos
bir 30, 2021 – spa 20, 2026

Parduodant užfiksuotas pažeidimas

  • Iš visų pusių 21%
  • Gaisras 21%
  • Įprastas nusidėvėjimas 14%

Aukcionų archyvo DUK

Kiek aukcionų istorijos yra apie 1964 Ford GALAXIE?

14 užbaigtų Copart ir IAAI aukcionų su pardavimo datomis nuo bir 30, 2021 iki spa 20, 2026.

Koks vidutinis galutinis statymas aukcione už 1964 Ford GALAXIE?

Pagal 11 užfiksuotų pardavimų JAV doleriais, galutinio statymo mediana yra 1 650 USD, o kraštutinės reikšmės vidurkį pastumia iki 2 092 USD.

Koks pažeidimas vyrauja tarp 1964 Ford GALAXIE aukciono lotų?

Dažniausias — „iš visų pusių“, 21% aukcionų — verta tai žinoti prieš skaitant žemiausią pardavimo kainų intervalo dalį.

Už kokią kainą aukcione parduodamas 1964 Ford GALAXIE?

Atsakymas — čia išvardyti aukcionų rezultatai: kiekvienas 1964 Ford GALAXIE lotas turi savo galutinį statymą. Peržiūrėkite intervalą ir įvertinkite savo automobilį jame, o ne pasikliaukite vienu skaičiumi.

Kas nustumia 1964 Ford GALAXIE galutinį statymą į intervalo apačią?

Vandens ar gaisro nuostolis, trūkstami rakteliai, suveikusios oro pagalvės ir dokumento žyma. Bet kurie du iš šių veiksnių kartu dažniausiai paaiškina neįtikėtinai mažą pardavimo kainą.

VIN istorija už aukciono ribų

Pažvelkite toliau nei galutinis statymas: 1964 Ford GALAXIE

Dokumento žymos, avarijų pranešimai ir ridos įrašai: VIN istorija už bet kurio aukciono loto.

VIN istorijos pavyzdys →