Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 2015 Porsche Boxster: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 59 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 2015 Porsche Boxster. Wśród 55 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 15 200 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 22 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 62 065 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 15 lip 2019, najnowsza w 12 paź 2026. Wyniki aukcji 2015 Porsche Boxster na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 2015 Porsche Boxster, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
2015 Porsche Boxster
Sprzedano

2015 Porsche Boxster

Copart 81036225 WP0CA2A80FS120338

Tył · 133 434 km · Toronto, ON, CAN

Szkoda całkowita • Salvage title · Kluczyki 30 paź 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
59
Zarejestrowanych ofert końcowych
55
Mediana oferty końcowej z 55 aukcji
15 200 USD
Średnia oferta końcowa z 55 aukcji
15 064 USD
Gdzie mieści się większość ofert końcowych
11 213 USD – 17 400 USD
Mediana przebiegu z 22 aukcji
62 065 mil
Sprzedane z kluczykami
90%
Copart / IAAI
71% / 29%
Daty aukcji
15 lip 2019 – 12 paź 2026

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Przód 36%
  • Powódź 25%
  • Tył 10%

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 2015 Porsche Boxster?

59 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 15 lip 2019 a 12 paź 2026.

Jaka jest średnia oferta końcowa za 2015 Porsche Boxster na aukcji?

Wśród 55 zarejestrowanych sprzedaży w USD mediana oferty końcowej wynosi 15 200 USD, a średnia jest przesunięta do 15 064 USD przez wartości skrajne po obu stronach.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 2015 Porsche Boxster?

Najczęstsze jest „przód” — w 36% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Jaki przebieg mają auta 2015 Porsche Boxster sprzedawane na aukcji?

Połowa z 22 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 62 065 mil, a połowa jest poniżej.

Za ile sprzedaje się 2015 Porsche Boxster na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 2015 Porsche Boxster ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 2015 Porsche Boxster na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 2015 Porsche Boxster

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →