Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji Toyota Camry: oferty końcowe na Copart i IAAI

FinalBid ma w archiwum 969 839 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla Toyota Camry. Wśród 947 875 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 2 450 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 425 903 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 118 963 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 29 kwi 2019, najnowsza w 4 lis 2026. Archiwum aukcji Toyota Camry — za ile naprawdę sprzedaje się na Copart i IAAI, oferta po ofercie. Oferty końcowe poniżej pochodzą z zakończonych aukcji, więc pokazują, na co zdecydowali się kupujący, a nie czego oczekiwali sprzedający — a historia sprzedaży między rocznikami pokazuje, kiedy Toyota Camry przestaje tracić na wartości.

2 300 USD
Mediana finalnej oferty
900 USD–5 700 USD
Środkowa połowa
9 600 USD
Górne 10% od
152 000 USD
Najwyższa

Indeks cen

Mediana finalnej oferty według miesięcy (linia) i liczba sprzedaży (słupki), ostatnie 12 miesięcy.

1 900 USD 2 130 USD 2 370 USD 2 600 USD paź lis gru sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź 2 400 USD

Finalna oferta według rocznika

Rocznik Sprzedane Mediana finalnej oferty
2026 2 655
13 600 USD
2025 9 159
13 000 USD
2024 4 220
9 700 USD
2023 6 361
8 100 USD
2022 5 311
7 500 USD
2021 5 884
6 950 USD
2020 6 493
5 950 USD
2019 7 256
5 400 USD
2018 9 305
5 200 USD
2017 8 273
2 900 USD
2016 7 402
2 525 USD
2015 7 482
2 400 USD

Dokąd jadą

Kraj kupującego zwycięskiej oferty, z medianą ceny i rocznika, które kupuje każdy rynek. Udziały w 125 925 sprzedażach ze znanym krajem kupującego.

Kraj kupującego Udział Mediana finalnej oferty Mediana rocznika
Stany Zjednoczone
67%
2 000 USD 2014
Nigeria
13%
1 650 USD 2013
Zjednoczone Emiraty Arabskie
5%
7 000 USD 2022
Gruzja
5%
6 100 USD 2021
Meksyk
4%
1 725 USD 2013
Libia
1%
1 850 USD 2013
Oman
0,7%
6 000 USD 2020
Jordania
0,6%
10 300 USD 2025
Gwatemala
0,6%
2 000 USD 2012
Salwador
0,4%
3 000 USD 2016
Armenia
0,3%
8 600 USD 2023
Benin
0,3%
1 300 USD 2012
Inne kraje 2%

Tylko sumy według krajów. Pojedyncze aukcje nie pokazują kraju kupującego.

Copart i IAAI

Copart sprzedano 95 617 mediana 2 450 USD
IAAI sprzedano 66 173 mediana 2 150 USD

Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026

Najlepsze ostatnie wyniki

Najwyższe kwoty końcowe wśród ostatnich sprzedaży.

Data Pojazd Uszkodzenie Finalna oferta
3 lis 2026 2026 Toyota Camry XSE Normalne zużycie 31 000 USD
3 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Normalne zużycie 24 000 USD
3 lis 2026 2026 Toyota Camry XLE Przód 22 250 USD
2 lis 2026 2026 Toyota Camry SE Tył 19 500 USD
3 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Tył 19 100 USD
2 lis 2026 2026 Toyota Camry LE Przód 18 900 USD
3 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Przód 18 500 USD
2 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Tył 18 100 USD
3 lis 2026 2024 Toyota Camry XSE Przód 17 900 USD
2 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Przód 17 900 USD
3 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Uszkodzenie ramy 16 700 USD
2 lis 2026 2025 Toyota Camry LE Przód 15 700 USD
2 lis 2026 2025 Toyota Camry SE Przód 15 600 USD
2 lis 2026 2025 Toyota Camry XSE Przód 15 600 USD
2 lis 2026 2026 Toyota Camry XSE Bok 15 100 USD
3 lis 2026 2023 Toyota Camry SE Gradobicie 15 000 USD

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile kosztuje Toyota Camry na Copart i IAAI?

W ostatnich 12 miesiącach mediana finalnej oferty za Toyota Camry wyniosła 2 300 USD; połowa z 161 790 sprzedaży mieściła się w przedziale 900 USD–5 700 USD.

Dokąd jadą Toyota Camry z aukcji w USA?

Wśród sprzedaży ze znanym krajem kupującego: Stany Zjednoczone (67%), Nigeria (13%), Zjednoczone Emiraty Arabskie (5%).

Czy Toyota Camry jest tańszy na Copart czy IAAI?

Mediana finalnej oferty w ostatnich 12 miesiącach: Copart 2 450 USD, IAAI 2 150 USD.

Ile powinienem zapłacić za powypadkowe Toyota Camry?

Zacznij od mediany oferty końcowej na tej stronie, a następnie skoryguj ją o naprawę, którą masz przed sobą. Toyota Camry z lekkim uszkodzeniem przodu i kluczykami plasuje się blisko górnej granicy zakresu cen sprzedaży; szkoda po zalaniu bez kluczyków — blisko dolnej.

Czy rocznik zmienia to, za ile Toyota Camry sprzedaje się na aukcji?

Zwykle tak, i to nierównomiernie. Otwórz linki do poszczególnych roczników, aby zobaczyć, gdzie krzywa ofert końcowych Toyota Camry się wypłaszcza — na tym odcinku zakup auta powypadkowego zwykle opłaca się najbardziej.

Czy te oferty końcowe odpowiadają cenie naprawionego Toyota Camry?

Nie. To wyniki aukcji uszkodzonych lub powypadkowych pojazdów Toyota Camry — cena z chwili zamknięcia sprzedaży, przed transportem, opłatami i naprawą. Wartość detaliczna jest znacznie wyższa.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: Toyota Camry

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →