Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji Toyota RAV4: oferty końcowe na Copart i IAAI

FinalBid ma w archiwum 470 506 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla Toyota RAV4. Wśród 458 566 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 5 200 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 230 409 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 92 261 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 29 kwi 2019, najnowsza w 4 lis 2026. Archiwum aukcji Toyota RAV4 — za ile naprawdę sprzedaje się na Copart i IAAI, oferta po ofercie. Oferty końcowe poniżej pochodzą z zakończonych aukcji, więc pokazują, na co zdecydowali się kupujący, a nie czego oczekiwali sprzedający — a historia sprzedaży między rocznikami pokazuje, kiedy Toyota RAV4 przestaje tracić na wartości.

5 100 USD
Mediana finalnej oferty
2 550 USD–9 150 USD
Środkowa połowa
13 200 USD
Górne 10% od
46 500 USD
Najwyższa
2003 Toyota RAV4
Sprzedano
325 USD

2003 Toyota RAV4

Copart 59005016 JT3GS10VX30002728

Normalne zużycie · 143 264 mil · Hayward, CA, USA

Nie do naprawy • Non repairable · Kluczyki 3 lis 2026

Indeks cen

Mediana finalnej oferty według miesięcy (linia) i liczba sprzedaży (słupki), ostatnie 12 miesięcy.

4 600 USD 4 930 USD 5 270 USD 5 600 USD paź lis gru sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź 5 100 USD

Finalna oferta według rocznika

Rocznik Sprzedane Mediana finalnej oferty
2026 404
22 250 USD
2025 5 261
13 700 USD
2024 5 352
12 725 USD
2023 3 993
11 400 USD
2022 3 963
10 500 USD
2021 6 740
9 600 USD
2020 4 325
9 000 USD
2019 5 311
8 500 USD
2018 7 807
5 600 USD
2017 6 391
5 300 USD
2016 5 122
5 000 USD
2015 6 024
4 200 USD

Dokąd jadą

Kraj kupującego zwycięskiej oferty, z medianą ceny i rocznika, które kupuje każdy rynek. Udziały w 70 405 sprzedażach ze znanym krajem kupującego.

Kraj kupującego Udział Mediana finalnej oferty Mediana rocznika
Stany Zjednoczone
55%
5 800 USD 2017
Gwatemala
15%
2 800 USD 2013
Nigeria
5%
4 150 USD 2015
Gruzja
5%
11 600 USD 2022
Honduras
3%
2 350 USD 2010
Zjednoczone Emiraty Arabskie
2%
9 450 USD 2023
Benin
2%
4 200 USD 2014
Meksyk
2%
4 300 USD 2016
Ghana
1%
8 100 USD 2020
Libia
0,9%
4 500 USD 2017
Salwador
0,9%
4 900 USD 2019
Mauretania
0,8%
7 838 USD 2019
Inne kraje 6%

Tylko sumy według krajów. Pojedyncze aukcje nie pokazują kraju kupującego.

Copart i IAAI

Copart sprzedano 56 049 mediana 5 200 USD
IAAI sprzedano 37 234 mediana 5 000 USD

Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026

Najlepsze ostatnie wyniki

Najwyższe kwoty końcowe wśród ostatnich sprzedaży.

Data Pojazd Uszkodzenie Finalna oferta
3 lis 2026 2026 Toyota RAV4 XSE Gradobicie 38 250 USD
3 lis 2026 2024 Toyota RAV4 Hybrid XSE Tył 22 900 USD
3 lis 2026 2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE Przód 20 400 USD
3 lis 2026 2021 Toyota RAV4 SE Drobne wgniecenia i rysy 18 800 USD
3 lis 2026 2021 Toyota RAV4 XSE Tył 18 500 USD
3 lis 2026 2019 Toyota RAV4 Adventure Gradobicie 17 400 USD
3 lis 2026 2023 Toyota RAV4 XLE Tył 17 200 USD
3 lis 2026 2023 Toyota RAV4 Hybrid SE Przód 17 100 USD
3 lis 2026 2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE Przód 16 600 USD
3 lis 2026 2024 Toyota RAV4 XLE Premium Tył 16 500 USD
3 lis 2026 2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE Premium Bok 16 500 USD
3 lis 2026 2021 Toyota RAV4 XSE Powódź 16 200 USD
3 lis 2026 2022 Toyota RAV4 Hybrid XSE Przód 15 300 USD
3 lis 2026 2024 Toyota RAV4 LE Bok 15 300 USD
3 lis 2026 2026 Toyota RAV4 LE Przód 15 000 USD
3 lis 2026 2025 Toyota RAV4 Hybrid LE Przód 15 000 USD

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile kosztuje Toyota RAV4 na Copart i IAAI?

W ostatnich 12 miesiącach mediana finalnej oferty za Toyota RAV4 wyniosła 5 100 USD; połowa z 93 283 sprzedaży mieściła się w przedziale 2 550 USD–9 150 USD.

Dokąd jadą Toyota RAV4 z aukcji w USA?

Wśród sprzedaży ze znanym krajem kupującego: Stany Zjednoczone (55%), Gwatemala (15%), Nigeria (5%).

Czy Toyota RAV4 jest tańszy na Copart czy IAAI?

Mediana finalnej oferty w ostatnich 12 miesiącach: Copart 5 200 USD, IAAI 5 000 USD.

Ile powinienem zapłacić za powypadkowe Toyota RAV4?

Zacznij od mediany oferty końcowej na tej stronie, a następnie skoryguj ją o naprawę, którą masz przed sobą. Toyota RAV4 z lekkim uszkodzeniem przodu i kluczykami plasuje się blisko górnej granicy zakresu cen sprzedaży; szkoda po zalaniu bez kluczyków — blisko dolnej.

Czy rocznik zmienia to, za ile Toyota RAV4 sprzedaje się na aukcji?

Zwykle tak, i to nierównomiernie. Otwórz linki do poszczególnych roczników, aby zobaczyć, gdzie krzywa ofert końcowych Toyota RAV4 się wypłaszcza — na tym odcinku zakup auta powypadkowego zwykle opłaca się najbardziej.

Czy te oferty końcowe odpowiadają cenie naprawionego Toyota RAV4?

Nie. To wyniki aukcji uszkodzonych lub powypadkowych pojazdów Toyota RAV4 — cena z chwili zamknięcia sprzedaży, przed transportem, opłatami i naprawą. Wartość detaliczna jest znacznie wyższa.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: Toyota RAV4

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →