Перейти до вмісту

FinalBid / Copart + IAAI

Результати аукціонів 1972 Ford Torino: фінальні ставки та історія продажів

FinalBid містить 4 завершених аукціонів Copart та IAAI для 1972 Ford Torino. Серед 4 зафіксованих фінальних ставок у USD медіанна ціна продажу — 3 550 USD. Більшість цих авто було продано з пошкодженням «ззаду». Найстаріший аукціон в архіві закрився у 25 вер 2023, найновіший — у 30 гру 2025. Результати аукціонів 1972 Ford Torino на Copart та IAAI. Кожен проданий лот нижче показує фінальну ставку разом із пошкодженням, пробігом і тайтлом, які її пояснюють, тож ви бачите, де саме в діапазоні цін продажу опиняється конкретний 1972 Ford Torino, а не здогадуєтеся про середнє значення.

Фінальна ставка VIN Copart IAAI
1972 Ford Torino
Продано
700 USD

1972 Ford Torino

Copart 81088295 2A27H115614

Вм'ятини та подряпини · 15 282 миль · Knoxville, TN, USA

Чистий • Clean title · Ключі 30 гру 2025

Результати аукціонів коротко

Зафіксовано аукціонів
4
Зафіксовано фінальних ставок
4
Медіанна фінальна ставка на основі 4 аукціонів
3 550 USD
Середня фінальна ставка на основі 4 аукціонів
4 063 USD
Продано з ключами
100%
Copart / IAAI
75% / 25%
Дати аукціонів
25 вер 2023 – 30 гру 2025

Пошкодження, зафіксовані на момент продажу

  • Ззаду 50%
  • Вм'ятини та подряпини 25%
  • З усіх боків 25%

Питання про архів аукціонів

Наскільки велика історія аукціонів для 1972 Ford Torino?

4 завершених аукціонів Copart та IAAI із датами продажу з 25 вер 2023 до 30 гру 2025.

Яка середня фінальна ставка за 1972 Ford Torino на аукціоні?

Серед 4 зафіксованих продажів у USD медіанна фінальна ставка — 3 550 USD, а середнє значення через крайні показники становить 4 063 USD.

Яке пошкодження мають більшість аукціонних лотів 1972 Ford Torino?

«ззаду» лідирує — 50% аукціонів, і це варто знати, перш ніж дивитися на нижню межу діапазону цін продажу.

За скільки продають 1972 Ford Torino на аукціоні?

Відповідь — у результатах аукціонів, наведених тут: кожен лот 1972 Ford Torino має власну фінальну ставку. Дивіться на весь діапазон і визначте місце свого авто в ньому, а не покладайтеся на одну цифру.

Що опускає фінальну ставку за 1972 Ford Torino до нижньої межі діапазону?

Затоплення й пожежа, відсутні ключі, спрацьовані подушки безпеки та тайтл із позначкою. Будь-які два з цих факторів разом зазвичай пояснюють ціну продажу, що здається неправдоподібно низькою.

Історія VIN поза аукціоном

Загляньте далі за фінальну ставку: 1972 Ford Torino

Позначки на титулі, повідомлення про ДТП і записи одометра — історія VIN за будь-яким аукціонним лотом.

Приклад історії VIN →