Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 2025 BMW X6 M: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 20 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 2025 BMW X6 M. Wśród 17 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 64 850 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 11 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 9 588 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 18 gru 2024, najnowsza w 16 wrz 2026. Wyniki aukcji 2025 BMW X6 M na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 2025 BMW X6 M, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
2025 BMW X6 M
Sprzedano
87 000 USD

2025 BMW X6 M

Copart 55702086 5YM23ET07S9X09846

Drobne wgniecenia i rysy · 9 588 mil · Miami North, FL, USA

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 9 cze 2026
2025 BMW X6 M
Sprzedano
56 000 USD

2025 BMW X6 M

Copart 92391345 5YM23ET07S9X88127

Powódź · 12 051 mil · West Palm Beach, FL, U...

Szkoda całkowita • Salvage title · Kluczyki 16 gru 2025
2025 BMW X6 M
Sprzedano

2025 BMW X6 M

Copart 61007855 5YM23ET04S9W25399

Wszędzie · 0 mil · Spartanburg, SC, USA

Szkoda całkowita • Salvage title 18 cze 2025
2025 BMW X6 M
Sprzedano

2025 BMW X6 M

Copart 49132825 5YM23ET03S9Y65382

Dachowanie · 0 mil · Chicago South, IL, USA

Szkoda całkowita • Salvage title 13 cze 2025
2025 BMW X6 M
Sprzedano

2025 BMW X6 M

Copart 57800755 5YM23ET01S9Y20554

Przód · 10 052 mil · Sun Valley, CA, USA

Szkoda całkowita • Salvage title · Kluczyki 21 maj 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
20
Zarejestrowanych ofert końcowych
17
Mediana oferty końcowej z 17 aukcji
64 850 USD
Średnia oferta końcowa z 17 aukcji
60 407 USD
Gdzie mieści się większość ofert końcowych
54 500 USD – 73 000 USD
Najniższa / najwyższa oferta końcowa
24 500 USD / 87 000 USD
Mediana przebiegu z 11 aukcji
9 588 mil
Sprzedane z kluczykami
85%
Copart / IAAI
55% / 45%
Daty aukcji
18 gru 2024 – 16 wrz 2026

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Przód 35%
  • Wszędzie 15%
  • Powódź 15%

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 2025 BMW X6 M?

20 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 18 gru 2024 a 16 wrz 2026.

Jaka jest średnia oferta końcowa za 2025 BMW X6 M na aukcji?

Wśród 17 zarejestrowanych sprzedaży w USD mediana oferty końcowej wynosi 64 850 USD, a średnia jest przesunięta do 60 407 USD przez wartości skrajne po obu stronach.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 2025 BMW X6 M?

Najczęstsze jest „przód” — w 35% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Jaki przebieg mają auta 2025 BMW X6 M sprzedawane na aukcji?

Połowa z 11 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 9 588 mil, a połowa jest poniżej.

Za ile sprzedaje się 2025 BMW X6 M na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 2025 BMW X6 M ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 2025 BMW X6 M na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 2025 BMW X6 M

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →