Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 1968 Chevrolet Corvette: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 27 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 1968 Chevrolet Corvette. Wśród 24 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 7 800 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 7 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 60 409 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 12 lip 2019, najnowsza w 14 wrz 2026. Wyniki aukcji 1968 Chevrolet Corvette na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 1968 Chevrolet Corvette, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
1968 Chevrolet Corvette
Sprzedano

1968 Chevrolet Corvette

Copart 59694455 194678S400179

Normalne zużycie · 23 679 mil · Harrisburg, PA, USA

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 12 cze 2025
1968 Chevrolet Corvette
Sprzedano

1968 Chevrolet Corvette

Copart 80236834 194678S407304

Tył · 32 639 mil · Somerville, NJ, USA

Szkoda całkowita • Salvage title · Kluczyki 15 sty 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
27
Zarejestrowanych ofert końcowych
24
Mediana oferty końcowej z 24 aukcji
7 800 USD
Średnia oferta końcowa z 24 aukcji
9 147 USD
Gdzie mieści się większość ofert końcowych
5 300 USD – 13 050 USD
Najniższa / najwyższa oferta końcowa
700 USD / 35 525 USD
Mediana przebiegu z 7 aukcji
60 409 mil
Sprzedane z kluczykami
74%
Copart / IAAI
89% / 11%
Daty aukcji
12 lip 2019 – 14 wrz 2026

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Przód 30%
  • Normalne zużycie 19%
  • Tył 11%

Corvette roczniki

Chevrolet modele

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 1968 Chevrolet Corvette?

27 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 12 lip 2019 a 14 wrz 2026.

Jaka jest średnia oferta końcowa za 1968 Chevrolet Corvette na aukcji?

Wśród 24 zarejestrowanych sprzedaży w USD mediana oferty końcowej wynosi 7 800 USD, a średnia jest przesunięta do 9 147 USD przez wartości skrajne po obu stronach.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 1968 Chevrolet Corvette?

Najczęstsze jest „przód” — w 30% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Jaki przebieg mają auta 1968 Chevrolet Corvette sprzedawane na aukcji?

Połowa z 7 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 60 409 mil, a połowa jest poniżej.

Za ile sprzedaje się 1968 Chevrolet Corvette na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 1968 Chevrolet Corvette ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 1968 Chevrolet Corvette na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 1968 Chevrolet Corvette

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →