Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 1932 Ford Coupe: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 7 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 1932 Ford Coupe. Wśród 6 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 15 050 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „normalne zużycie”. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 6 lip 2020, najnowsza w 13 paź 2026. Wyniki aukcji 1932 Ford Coupe na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 1932 Ford Coupe, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
1932 Ford Coupe
Sprzedano

1932 Ford Coupe

Copart 46939785 B5128425

Normalne zużycie · 21 606 mil · Nashville, TN, USA

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 16 kwi 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
7
Zarejestrowanych ofert końcowych
6
Mediana oferty końcowej z 6 aukcji
15 050 USD
Średnia oferta końcowa z 6 aukcji
13 633 USD
Gdzie mieści się większość ofert końcowych
14 363 USD – 16 150 USD
Najniższa / najwyższa oferta końcowa
3 050 USD / 18 000 USD
Sprzedane z kluczykami
100%
Copart / IAAI
57% / 43%
Daty aukcji
6 lip 2020 – 13 paź 2026

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Normalne zużycie 29%
  • Przód 29%
  • Dach 14%

Coupe roczniki

Ford modele

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 1932 Ford Coupe?

7 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 6 lip 2020 a 13 paź 2026.

Jaka jest średnia oferta końcowa za 1932 Ford Coupe na aukcji?

Wśród 6 zarejestrowanych sprzedaży w USD mediana oferty końcowej wynosi 15 050 USD, a średnia jest przesunięta do 13 633 USD przez wartości skrajne po obu stronach.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 1932 Ford Coupe?

Najczęstsze jest „normalne zużycie” — w 29% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Za ile sprzedaje się 1932 Ford Coupe na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 1932 Ford Coupe ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 1932 Ford Coupe na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 1932 Ford Coupe

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →