Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji 2007 Ford F-550: oferty końcowe i historia sprzedaży

FinalBid ma w archiwum 2 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla 2007 Ford F-550. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „drobne wgniecenia i rysy”. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 20 maj 2025, najnowsza w 23 lip 2025. Wyniki aukcji 2007 Ford F-550 na Copart i IAAI. Każda sprzedana oferta poniżej pokazuje ofertę końcową razem z uszkodzeniami, przebiegiem i tytułem, które ją wyjaśniają, dzięki czemu zobaczysz, gdzie w zakresie cen sprzedaży mieści się konkretne 2007 Ford F-550, zamiast zgadywać na podstawie średniej.

Finalna oferta VIN Copart IAAI
2007 Ford F-550
Sprzedano

2007 Ford F-550

Copart 61139895 1FDAF57P47EB33971

Wandalizm · 185 967 km · Cookstown, ON, CAN

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 23 lip 2025

Wyniki aukcji w skrócie

Aukcji w archiwum
2
Zarejestrowanych ofert końcowych
1
Sprzedane z kluczykami
100%
Daty aukcji
20 maj 2025 – 23 lip 2025

Uszkodzenia zapisane przy sprzedaży

  • Drobne wgniecenia i rysy 50%
  • Wandalizm 50%

F-550 roczniki

Ford modele

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile wyników aukcji jest dostępnych dla 2007 Ford F-550?

2 zakończonych aukcji Copart i IAAI, z datami sprzedaży między 20 maj 2025 a 23 lip 2025.

Jakie uszkodzenia ma większość ofert aukcyjnych 2007 Ford F-550?

Najczęstsze jest „drobne wgniecenia i rysy” — w 50% aukcji — warto to wiedzieć, zanim spojrzysz na dolny koniec zakresu cen sprzedaży.

Za ile sprzedaje się 2007 Ford F-550 na aukcji?

Odpowiedzią są wymienione tutaj wyniki aukcji — każda oferta 2007 Ford F-550 ma własną ofertę końcową. Przejrzyj zakres i umieść w nim swoje auto, zamiast ufać jednej liczbie.

Co spycha ofertę końcową 2007 Ford F-550 na dół zakresu?

Szkody po zalaniu i pożarze, brak kluczyków, wystrzelone poduszki powietrzne i oznaczony tytuł. Dowolne dwa z tych czynników razem zwykle tłumaczą cenę sprzedaży, która wygląda na nieprawdopodobnie niską.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: 2007 Ford F-550

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →