Przejdź do treści

FinalBid / Copart + IAAI

Wyniki aukcji GMC Sierra 1500: oferty końcowe na Copart i IAAI

FinalBid ma w archiwum 182 994 zakończonych aukcji Copart i IAAI dla GMC Sierra 1500. Wśród 178 616 zarejestrowanych ofert końcowych w USD mediana ceny sprzedaży wynosi 4 450 USD. Większość z tych aut sprzedano z uszkodzeniem „przód”. Połowa z 79 046 zweryfikowanych odczytów przebiegu przekracza 121 389 mil. Najstarsza aukcja w archiwum zakończyła się w 29 kwi 2019, najnowsza w 4 lis 2026. Archiwum aukcji GMC Sierra 1500 — za ile naprawdę sprzedaje się na Copart i IAAI, oferta po ofercie. Oferty końcowe poniżej pochodzą z zakończonych aukcji, więc pokazują, na co zdecydowali się kupujący, a nie czego oczekiwali sprzedający — a historia sprzedaży między rocznikami pokazuje, kiedy GMC Sierra 1500 przestaje tracić na wartości.

4 350 USD
Mediana finalnej oferty
1 550 USD–10 550 USD
Środkowa połowa
18 340 USD
Górne 10% od
60 000 USD
Najwyższa
2014 GMC Sierra 1500
Do akceptacji

2014 GMC Sierra 1500

Copart 63763526 1GTR1TEH6EZ175330

Mechaniczne · 207 978 mil · Phoenix, AZ, USA

Czysty tytuł • Clean title · Kluczyki 27 paź 2026

Indeks cen

Mediana finalnej oferty według miesięcy (linia) i liczba sprzedaży (słupki), ostatnie 12 miesięcy.

3 800 USD 4 170 USD 4 530 USD 4 900 USD paź lis gru sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź 4 300 USD

Finalna oferta według rocznika

Rocznik Sprzedane Mediana finalnej oferty
2026 547
24 350 USD
2025 1 291
22 500 USD
2024 1 341
19 100 USD
2023 1 106
17 100 USD
2022 1 323
14 800 USD
2021 2 026
12 963 USD
2020 1 623
12 200 USD
2019 1 442
11 400 USD
2018 2 138
7 200 USD
2017 2 223
6 700 USD
2016 1 818
5 400 USD
2015 2 502
4 350 USD

Dokąd jadą

Kraj kupującego zwycięskiej oferty, z medianą ceny i rocznika, które kupuje każdy rynek. Udziały w 27 927 sprzedażach ze znanym krajem kupującego.

Kraj kupującego Udział Mediana finalnej oferty Mediana rocznika
Stany Zjednoczone
82%
4 150 USD 2015
Meksyk
15%
3 200 USD 2014
Zjednoczone Emiraty Arabskie
1%
15 700 USD 2024
Gwatemala
0,5%
6 900 USD 2019
Oman
0,4%
14 900 USD 2022
Jordania
0,2%
17 200 USD 2025
Bahamy
0,2%
11 125 USD 2019
Gruzja
0,2%
21 600 USD 2024
XX
0,1%
4 300 USD 2014
Salwador
0,1%
7 800 USD 2021
Honduras
0,1%
5 600 USD 2020
Libia
0,1%
3 200 USD 2013
Inne kraje 1%

Tylko sumy według krajów. Pojedyncze aukcje nie pokazują kraju kupującego.

Copart i IAAI

Copart sprzedano 20 973 mediana 4 600 USD
IAAI sprzedano 14 200 mediana 3 950 USD

Ostatnie 12 miesięcy · aktualizacja 14 października 2026

Najlepsze ostatnie wyniki

Najwyższe kwoty końcowe wśród ostatnich sprzedaży.

Data Pojazd Uszkodzenie Finalna oferta
3 lis 2026 2026 GMC Sierra 1500 SLT Przód 28 200 USD
3 lis 2026 2026 GMC Sierra 1500 SLE Przód 27 250 USD
3 lis 2026 2022 GMC Sierra 1500 AT4 Podwozie 25 750 USD
3 lis 2026 2025 GMC Sierra 1500 Elevation Gradobicie 25 500 USD
3 lis 2026 2022 GMC Sierra 1500 Denali Drobne wgniecenia i rysy 24 800 USD
3 lis 2026 2024 GMC Sierra 1500 AT4 Bok 24 675 USD
3 lis 2026 2022 GMC Sierra 1500 Denali Drobne wgniecenia i rysy 22 500 USD
3 lis 2026 2024 GMC Sierra 1500 AT4 Przód 22 100 USD
3 lis 2026 2023 GMC Sierra 1500 AT4X Przód 22 000 USD
3 lis 2026 2024 GMC Sierra 1500 Elevation Tył 18 500 USD
3 lis 2026 2024 GMC Sierra 1500 SLT Przód 17 500 USD
3 lis 2026 2023 GMC Sierra 1500 SLT Wszędzie 17 200 USD
3 lis 2026 2021 GMC Sierra 1500 SLT Biologiczne / Chemiczne 17 100 USD
3 lis 2026 2026 GMC Sierra 1500 Elevation Przód 16 900 USD
3 lis 2026 2023 GMC Sierra 1500 SLE Gradobicie 16 700 USD
3 lis 2026 2021 GMC Sierra 1500 AT4 Przód 16 000 USD

Archiwum aukcji — najczęstsze pytania

Ile kosztuje GMC Sierra 1500 na Copart i IAAI?

W ostatnich 12 miesiącach mediana finalnej oferty za GMC Sierra 1500 wyniosła 4 350 USD; połowa z 35 173 sprzedaży mieściła się w przedziale 1 550 USD–10 550 USD.

Dokąd jadą GMC Sierra 1500 z aukcji w USA?

Wśród sprzedaży ze znanym krajem kupującego: Stany Zjednoczone (82%), Meksyk (15%), Zjednoczone Emiraty Arabskie (1%).

Czy GMC Sierra 1500 jest tańszy na Copart czy IAAI?

Mediana finalnej oferty w ostatnich 12 miesiącach: Copart 4 600 USD, IAAI 3 950 USD.

Ile powinienem zapłacić za powypadkowe GMC Sierra 1500?

Zacznij od mediany oferty końcowej na tej stronie, a następnie skoryguj ją o naprawę, którą masz przed sobą. GMC Sierra 1500 z lekkim uszkodzeniem przodu i kluczykami plasuje się blisko górnej granicy zakresu cen sprzedaży; szkoda po zalaniu bez kluczyków — blisko dolnej.

Czy rocznik zmienia to, za ile GMC Sierra 1500 sprzedaje się na aukcji?

Zwykle tak, i to nierównomiernie. Otwórz linki do poszczególnych roczników, aby zobaczyć, gdzie krzywa ofert końcowych GMC Sierra 1500 się wypłaszcza — na tym odcinku zakup auta powypadkowego zwykle opłaca się najbardziej.

Czy te oferty końcowe odpowiadają cenie naprawionego GMC Sierra 1500?

Nie. To wyniki aukcji uszkodzonych lub powypadkowych pojazdów GMC Sierra 1500 — cena z chwili zamknięcia sprzedaży, przed transportem, opłatami i naprawą. Wartość detaliczna jest znacznie wyższa.

Historia VIN poza aukcją

Zajrzyj dalej niż oferta końcowa: GMC Sierra 1500

Adnotacje w tytule, zgłoszenia wypadków i wpisy licznika: historia VIN za każdą ofertą z aukcji.

Przykładowa historia VIN →